شورلت سیلورادو ۲۰۱۶ کشیده تر میشود + ویدئو

0
شورلت سیلورادو 2016 کشیده تر میشود

کمتر از دوسال پس از رفتن برای فروش با مدلی  تکراری ، شورلت سیلورادو دچار یک خانه تکانی میشود. اندازه ای کاملا معمولی نیز برای یک وانت بزرگ دارد.

شورلت سیلورادو ۲۰۱۶ کشیده تر میشود

با عکس هایی از سیلورادو، نشان داده شده است که سیلورادو از فرم بسیار جالب LTZ استفاده میکند، پره پنجره ی افقی آن یا جلو پنجره اش بسیار دلپذیر شده، چراغ های جدید squinty ، سپر عمیق با محل لامپ های بزگ کرومی. ما انتظار داریم که برخی تغییرات جزئی در پشت آن هم اتفاق افتاده باشد و همچنین براساس جاسوسی عکس از سال ۲۰۱۶ ، سیلورادو در اوایل این سال معرفی خواهد شد.

پیشرفت های اضافی شامل در دسترس بودن گسترده تر سیستم انتقال هشت سرعته اتوماتیک، فن آوری ایمنی و پشتیبانی از اپل CarPlay و همچنین  Android Auto میباشد. عکس ها و جزئیات بیشتر در نزدیک عرضه ی عمومی آن منتشر خواهد شد. بر اساس گزارشات این خودرو در دسته ای مشابه با خودرو GMC Sierra 2016 خواهد بود و رقیب اصلی این خودرو به شمار میرود.

ویدئویی از اتومبیل شورلت سیلورادو ۲۰۱۶

شورلت در این باره میگوید "  این استراتژی خصمانه در راستای  ساخت وسایل نقلیه خصوصی شورالت است" و برای خنثی کردن استراتژی کامیون فورد برنامه ریزی شده است.  فورد F-150 دارای بدنه ی آلومینیومی می باشد. بدیهی است سیلورادو خوش تیپ جدید نمی تواند به خودی خود فورد آلومینیومی را شکست دهد اما قطعا باعث تهدید آن خواهد شد.

منبع : blog.caranddriver

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.