بررسی Doom در ۲۰۱۵ E3

2
بررسی Doom در 2015 E3

حاشیه ها و خبر سازی های غرفه های مختلف در E3 امسال را کنار بگذاریم کنفرانس ها  مطمعنا جذاب ترین بخشی است که گیمر ها یک سال به خاطر آن انتظار میکشند تا بتوانند جدید ترین بازی های را مشاهده کنند. اکنون به Doom ساخت شرکت Id Software  میپردازیم که Bethesda آغاز کننده E3 امسال آن را معرفی کرد.

بررسی Doom  در ۲۰۱۵  E3

بررسی Doom  در 2015  E3

مهم ترین تفاوت امسال با سال گذشته حضور استودیو ها و شرکت هایی بود که برای اولین بار در E3 کنفرانس برگذار میکردند.شروع رسمی۲۰۱۵  E3 هم به یکی از این شرکت ها یعنی Bethesda سپرده شده بود.Bethesda یکی از قدیمی ترین شرکت های بازی های ویدیویی به شمار میاید که گیمر ها بیشتر ان را به عنوان هایی قوی همانند Doom میشناسند. شاید به همین خاطر بود که Bethesda کنفرانس را با نمایی از Doom  جدید آغاز کرد. این شرکت در مورد این بازی در کنفرانس اینگونه عنوان کرد:« فکر میکنم تا کنون اسمDoom به گوشتان خورده باشد. البته که فکرش را میکردم ! Doom بازی است که در سال ۱۹۹۳ توشط استودیو کوچکی به نام Id Software شکل گرفت و برای همیشه سبک شوتر اول شخص را درگرگون کرد. حالا امشب این بازی با ظاهری جدید برگشته تا بتواند دوباره تاریخ سازی کند. شما و این هم Doom ! »

بررسی Doom  در 2015  E3

اینطور که مشخص است  Id Software تصمیم گرفته از المان های قدیم در این بازی باز هم استفاده کند و با استفاده از موتور گرافیکی قدرتمند حال و هوای تاره ای به گیم پلی آشنای  این بازی بدهد. هنوز هم اسلحه های بزرگ و وهیولا های عجیب و غریبت و فرار کردن از دست آنها سه اصل مهم Doom را تشکیل میدهند. غیر از بخش تک نفره ، Doom جدید را به صورت مولتی پلیر و به همراه گیمر های دیگر هم میتوان بازی کرد. یک ویژگی که Doom را از دیگر بازی های سبک شوتر جدا میکند قابلیت SNAPMAP آن است.که بازی باز ها میتوانند به صورت چند نفره نقشه را انگونه که دوست دارند طراحی کنند  که این شامل قرار دادن انواع تله ها هم میشود. این بازی اوایل سال ۲۰۱۶ برای PC , PS 4 و X BOX ONE منتشر میشود.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن اپلیکیشن | بحث و بررسی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.