راهنمای خرید دستگاه چاپ

0
دستگاه چاپ

دستگاه های چاپ جزو ابزار های بسیار ضروری در عرصه تبلیغات به حساب می آید ، در این مقاله سعی میکنیم در مورد دستگاه های چاپ با شما صحبت کنیم با ما همراه باشید .

دستگاه های چاپ انواع و اقسام مختلفی دارند ، از انواع آن می توان به دستگاه چاپ بنر ، دستگاه چاپ کاغذی و … اشاره کرد . در این مقاله بیشتر به بررسی دستگاه چاپ بنر خواهیم پرداخت.

دستگاه چاپ بنر پلاتینیوم ۱۳۰۰

یکی از دستگاه های کاربردی برای چاپ می تواند به مدل پلاتینیوم ۱۳۰۰ اشاره کرد ، این دستگاه چاپ برای قادر است چاپ انواع بنر ، فلکس ، مش استیکر و انواع و اقسام سازه ها نمایشگاهی را برای شما انجام دهد با خرید این دستگاه شما می توانید یک موسسه چاپی حرفه ای را راه اندازی نمایید.

دستگاه چاپ پلاتینیوم۱۵۰۰

یکی دیگر از دستگاه های کاربردی و همه فن حریف چاپ می توان به دستگاه چاپ بنر پلاتینیوم۱۵۰۰ اشاره کرد ، این دستگاه چاپ سرعت بالاتر برای چاپ . خشک کردن بنر را داراست ، یعنی از این دستگاه شما می توانید برای چاپ فوری بنر و سازه های نمایشگاهی از این دستگاه چاپ استفاده کنید .

دستگاه چاپ پلاتینیوم۱۸۰۰

سومین دستگاه چاپی که می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد دستگاه چاپ پلاتینیوم۱۸۰۰ است . این دستگاه چاپ ویژگی های بارز بهتری را نسبت به دستگاه های چاپ قبلی دارد ، این دستگاه دارای سیستم گرمایش مادون قرمز است ، سرعت چاپ و خشک کردن این دستگاه نسبت به دستگاه قبلی بالاتر است .

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید دستگاه چاپ با ما همراه باشید/.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.