تلگرام با قابلیت هایی جدید به روزرسانی شد

2
چگونه کاربران مزاهم را در تلگرام بلاک کنیم ؟( دو راه حل )

پس از مشکلاتی که در نرم افزار پیام رسان وایبر بوجود آمد و این نرم افزار بسیار کند بارگزاری می شد ، با کوچ مخاطبانش به نرم افزار تلگرام جایگاه اول محبوبیت نرم افزارهای پیام رسان در ایران به تلگرام تحویل داده شد.

شاید در روز های ابتدایی شروع به کار نرم افزار پیام رسان یا بهتر بگویم شبکه اجتماعی تلگرام که مصادف با روزهای اوج نرم افزار وایبر بود، گرافیک نچندان دلچسب تلگرام در مقابل استیکرهای زیبا و رابط کاربری جذاب وایبر ، خیلی باعث جذب مخاطبان نگردید. اما قدرت فنی بالاتر تلگرام و بهبود رابط کاربری آن باعث جذب روز افزون مخاطب در این پیام رسان اجتماعی گردید. سرعت بارگذاری پیام ها، امکانات در تشکیل گروه ها با ظرفیت بالا، تولید استیکر به راحتی هر چه تمام تر برای هر شخص و ربات های جدید این اپلیکیشن را در صدر اپلیکیشن های پیام رسان قرار داد. حالا این اپلیکیشن ها در بروز رسانی جدید خود قابلیت بی نظیربه نام کانال را به ارمغان آورده اند.

در نسخه جدید تلگرام که برای آپدیت قرار گرفته است ویژگی جدید و منحصر به فرد کانال گنجانیده شده. توسط این ویژگی که از هر لحاظ از برودکست های قدیمی بهترند، شما می توانید گروه هایی با تعداد نامحدود عضو بسازید و همچنین کانال ها می توانند URL دائمی داشته باشند.

25e848d36fe6536c75

شما می توانید تعداد بازدید از پیام هایی را که فرستاده اید ببینید و همچنین هر عضوی که جدید به کانال عضو می شود می تواند تمام پیام هایی را که تا به حال در کانال آمده را داشته باشد.

به عنوان مثال شما می توانید به کانال تلگرام وصل شوید تا نکته هایی درباره به روزرسانی های جدید دریافت کنید و یا اینکه از طریق منوی new message بتوانید خودتان یک کانال بسازید.

ویژگی کانال در به روزرسانی تلگرام ios ، اندروید و دسکتاپ قرار داده شده و بقیه سیستم عامل ها نیز به زودی به این ویژگی مجهز خواهد شد.

همچنین در مورد ios سیستم پاسخ سریع یا همان quick reply نیز به نسخه جدید تلگرام افزوده شده است که توسط آن می توانید بدون باز کردن قفل صفحه به پیام هایی که بر روی نوتیفیکیشن شما ظاهر می شود پاسخ دهید. البته با توجه به اشکالاتی که در ios9 ایجاد شده ممکن است این قابلیت هم اکنون در دسترس نباشد که امیدواریم در ios9.1 این اشکالات برطرف شود.

منبع: telegram

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.