خبر های نمایشگاه CES 2015 را از دستگاه های هوشمندتان دنبال کنید

0
نمایشگاه CES 2015

خبر های نمایشگاه CES 2015 را از دستگاه های هوشمندتان دنبال کنید : نمایشگاه CES هر ساله در شهر های مختلف دنیا برگزار می شود ، برای اولین بار این نمایشگاه در شهر نیویورک در سال ۱۹۶۷ برگزار شد ، پس از نیویورک ، شهر های شیکاگو ، لاس وگاس ، مکزیکو سیتی و … برگزار شد.

امسال هم مثل سال های گذشته نمایشگاه CES 2015 در شهر لاس وگاس برگزار خواهد شد. این نمایشگاه با تمامی فراز و فرود ها بالاخره طبق روال ۶ الی ۹ ژانویه یعنی تنها ۵ روز آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

با نزدیکی به زمان برگزاری این نمایشگاه بسیاری از سایت های دنیای تکنولوژی خبر های مختلفی را از این نمایشگاه ارائه می کنند. برای راحتی علاقه مندان به دنیای تکنولوژی اپلیکیشن این نمایشگاه هم اکنون در اختیار کاربران اندروید و آی اوس خواهد بود. شما با دانلود این اپلیکیشن می توانید از جدیدترین خبر های این نمایشگاه باخبر شوید.

این اپلیکیشن بگونه ای طراحی شده است که جدیدترین خبر ها از جمله تمامی اتفاقات غرفه ها و تمامی محصولات ارائه شده در غرفه ها به عموم استفاده کننده از اپلیکیشن ارسال خواهد شد. پس بهترین روش برای یافتن سریعتر اتفاقات استفاده از این اپلیکیشن است حوادث یا جلسات کنفرانس ها ، بهرست برنامه ها ،خبرهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی ، دریافت آخرین اخبار و … است ، البته اگر می خواهید تمامی خبر ها رو بصورت فارسی و ترجمه شده مطالعه کنید ، پیشنهاد میکنم صفحه ویژه زوم تک رو در مورد نمایشگاه CES 2015 هر روز چک کنید چرا که جدید ترین خبر های این نمایشگاه در طول روز های نمایشگاه بصورت زنده ارائه خواهد شد.


شما می توانید اپلیکیشن رسمی نمایشگاه CES 2015 لاس وگاس را از لینک های زیر دانلود نمایید ، این اپلیکیشن هم برای کاربران اندروید و هم برای کاربران سیستم عامل iOS ارائه شده است.

دانلود اپلیکیشن برای کاربران اندروید از گوگل

دانلود اپلیکیشن برای کاربران iOS

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.