طراحی سایت اینتن

پیگیری کارت خودرو

1
پیگیری کارت خودرو
4.3 (85%) 28 votes

پیگیری کارت خودرو : سامانه رهگیری مرسولات سازمانی ، به عنوان سامانه ی است که می تواند جهت رهگیری موارد مختلفی مثل شناسنامه،کارت خودرو، گواهینامه ، مرسولات نظام وظیفه و ابلاغیه دیوان عدالت اداری به شما کمک کند. البته  شما باید در این سامانه اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایید تا بتوانید جستجوی دقیق را مشاهده نمایید.

سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

برای پیگیری کارت خودرو خود می توانید به سایت سامانه رهگیری مرسولات سازمانی مراجعه کنید و سپس از میان گزینه های موجود کارت خودرو را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن شماره پلاک خودرو و اعداد کنترلی موجود در کادر مشخص شده ، گزینه جستجو را کلیک نمایید تا نتایج برای شما نشان داده شوند.

پیگیری گواهینامه: افرادی زیادی هستند که به برای دریافت گواهینامه به آموزشگاهها مراجعه کرده اند و مراحل قبولی را پشت سر گذاشته اند ولی هنوز گواهینامه را دریافت نکرده اند و میخواهند بدانند که گواهینامه آنها در چه مرحله می باشد. لازم است بدانید شما در این سامانه می توانید پیگیری های مربوط به گواهینامه را انجام بدهید.بدین صورت که وارد سامانه مورد نظر شوید و سپس گزینه گواهینامه را از میان گزینه های موجود انتخاب نمایید و بعد از آن شماره کارت ملی تان را در کادر مربوطه وارد نمایید و پس از تایپ اعداد کنترلی گزینه جستجو را کلیک کنید. خواهید دید که به شما نتایجی از گواهینامه نشان داده می شود و شما می توانید ببینید که گواهینامه تان در چه مرحله ی است.

نکته) دقت داشته باشید برای اینکه بتوانید نتایج صحیح و درستی از سامانه رهگیری مرسولات سازمانی را دریافت کنید باید اطلاعاتی که از شما خواسته می شود را به درستی وارد کنید در غیر اینصورت ، با پیام های خطا روبرو خواهید شد.

کاربران عزیز برای دریافت روزانه از جدیدترین اخبار و آموزش ها با زوم تک همراه شوید…

loading...

یک نظر برای “پیگیری کارت خودرو”

  1. ماشااله کائیدی گفت:

    باسلام بنده حدود چهل و پنج روز هست که تعویض پلاک کردم ولی هنوز صادر کارت خودروی من که دنا هست صادر نشده به پست رفتم به پلیس+۱۰ رفتم مبگن باید بری تعویض پلاک دنبالش لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.