طراحی سایت اینتن

استعلام پلاک خودرو صفر

0 رجبی
استعلام پلاک خودرو صفر
4 (80%) 1 vote

استعلام پلاک خودرو صفر : یکی از سایت های که شما می توانید بسیاری از امور مربوط به خودروتان را انجام بدهید، وب سایت راهور می باشد.این وب سایت امکانی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید از وضعیت پلاک خودروتان مطلع گردید. البته شما برای استفاده از این بخش باید کد ملی تان را به صورت صحیح وارد نمایید و سپس گزینه جستجو را کلیک کنید.

در بخش وضعیت پلاک : estelam.rahvar120.ir تاریخ بروز رسانی درج شده است چون کار این قسمت به صورت افلاین است و بهنگام سازی اطلاعات به شکل هفتگی انجام می گردد. در نهایت شما به سادگی می توانید استعلام پلاک خودرو با کد ملی را در راهور انجام بدهید.

وضعیت پلاک

استعلام تخلفات رانندگی

یکی دیگر از امکانات وب سایت راهور، دریافت استعلام تخلفات رانندگی می باشد. وقتی صحبت از خلافی خودرو می شود به مجموعه جرائم خودرو اشاره می شود. رانندگان در رانندگی ، خلاف های را انجام میدهند که به واسطه پلیس جریمه می شوند و یا گاهی خودروهایشان توقیف می گردند. این جریمه ها در پرونده خودروها ثبت می شوند که راننده به وسیله آن تخلف کرده است. شما می توانید استعلام تخلفات رانندگی خود را از طریق پلیس +10 انجام بدهید البته این روزها با دسترسی به اینترنت روش های ساده تری نیز برای رانندگان در نظر گرفته شده است که می توانید به وب سایت راهور اشاره نماییم.

می توانید در وب سایت راهور ، استعلام تخلفات رانندگی را انجام بدهید. شما برای انجام این استعلام به شماره هشت رقمی که پشت کارت درج شده است ، نیاز دارید.

فراموش نکنید که این بخش نیز ، آفلاین بوده و در آن تاریخ بروز رسانی اطلاعات درج شده است. برای اطلاعات بیشتر مقاله راهور 120 را مطالعه کنید.

استعلام میزان تخلفات رانندگی

برای استعلام میزان تخلفات رانندکی می توانید به 2 طریق حضوری و غیرحضوری اقدام نمایید.

روش حضوری : برای استفاده از روش حضوری باید به یکی از دفاتر پلیس 10+ مراجعه نمایید و کارت شناسایی خودروتان را برای دریافت وضعیت تخلفات رانندگی به همراه داشته باشید. پس فراموش نکنید که کارت شناسایی وسیله نقلیه برای دریافت استعلام لازم است.

روش غیر حضوری : روش غیر حضوری به این صورت است که شما می توانید وی آی ان را به سرشماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال نمایید و اگر می خواهید شناسه قبض و پرداخت نیز دریافت نمایید می توانید به بخش انتهای آن ستاره را اضافه نمایید. تا بتوانید پرداخت تخلفات را به وسیله ی آنها انجام بدهید.

ارسال با پیامک به این صورت است(شماره :۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰)  : *۸رقم کناربارکدمندرج درپشت کارت وسیله نقلیه#

جستجوهای مرتبط: سامانه پیگیری پلاک خودرو ، استعلام پلاک خودرو ناجا ، پیگیری پلاک خودرو صفر ایران خودرو ، پیگیری صدور پلاک خودرو صفر ، اخرین وضعیت پلاک خودرو.

وب سایت راهور

وب سایت راهور : یکی از وب سایت های که است که می توانید برای موارد مختلفی از آن استفاده نمایید. اگر می خواهید از آخرین اخبار مرتبط با حوادث رانندگی و خودرو مطلع شوید یا می خواهید از محدودیت های ترافیکی آگاهی پیدا نمایید از وب سایت راهور استفاده کنید.

همچنین می توانید وضعیت آب و هوایی را از طریق راهور پیگیری نمایید و اگر نیازی به اطلاعاتی در این زمینه دارید به وسیله راهور از آن اطلاع یابید.البته فراموش نکنید که در این وب سایت راهور، قسمت ارتباط با مراکز پلیس راهور و سازمانهای مرتبط در نظر گرفته شده که شما می توانید اطلاعات و ادرس سازمان های مرتبط با ترخیص و ستاد راهور را مشاهده نمایید همچنین تماس با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک از این قسمت نیز محیا شده است.

در نهایت اگر نیاز به مطالعه قوانین و مقررات در این زمینه دارید از فایل های آماده ی که برای دانلود در راهور برای شما کاربران در نظر گرفته شده استفاده کنید. کافی است به قسمت قوانین و مقررات در وب سایت راهور مراجعه نمایید و برای فایل مورد نیاز بر روی گزینه دانلود کلیک کنید.

مقاله مرتبط :

زمان ارسال پلاک ماشین صفر

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.