دوربین عکاسی کانن EOS M3 با قیمت ۶۸۰ دلار به زودی معرفی میشود.

0
دوربین عکاسی كانن EOS M3

عکاسان با صبر و حوصله ، برای ورود کانن جدید EOS M3 در بازار ایالات متحده انتظار میکشند. این موضوع برای تمامی عکاسان حرفه ای بسیار جذاب خواهد بود که بگوییم دوربین EOS M3 به زودی با قیمت ۶۸۰ دلار عرضه خواهد شد.

جدیدترین دوربین عکاسی کانن مدل EOS M3

اولین واحد از کانن EOS M3 در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ در آمریکا عرضه خواهد شد همچنین بعد از مدتی در سراسر اروپا و شاید هم پس از گذشت چندین ماه وارد آسیا هم بشود. گفته شده است که این دوربین در فوریه به اروپا راه پیدا خواهد شکرد.

دوربین عکاسی کانن EOS M3
دوربین عکاسی کانن EOS M3

 

ویژگی های بارز دوربین عکاسی کانن

دوربین EOS M3 ، قابلیت تعویض لنز را دارد . میتوان آن را در یک پک به قیمت ۸۰۰ دلار هم خریداری نمود که همراه با یک لنز EOS M3 EF-M 18-55mm IS STM میباشد. همچنین نسخه ی دیگر ۱.۰۵۰ دلار قیمت گذاری شده است که همراه با دوربین دو لنز EF-M 18-55mm IS STM و همچنین EF-M 55-200mm IS STM ، وجود خواهند داشت.

سایر ویژگی های این دوربین

از ویژگی های دوربین جدید EOS M3 میتوان به سنسور ۲۴.۲ مگاپیکسلی اشاره کرد. همچنین در آن از یک سیستم پردازنده ی تصویر جدید استفاده شده است. این دوربین دارای صفحه نمایشی به اندازه ی ۳.۰ اینچ است و همچنین تکنولوژی های وای فای و ان اف سی را پشتیبانی میکند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.