loading...

با دوربین Olloclip با گلکسی اس ۴ و ۵ خود عکس های ۳۶۰ درجه واقعی بگیرید

۰

شاید بیشتر شما ها با نرم افزار هایی آشنا باشید که با نصب آنها در سیستم عامل آندروید می توانید با استفاده از دوربین گوشی از اطراف خود تصاویر ۳۶۰ درجه و پانوراما و عریض بگیرید. ولی بیشتر این برنامه ها اپیکیشنی بیش نیستند و فقط می توانند شبیه سازی کنند. و ۶۰ درصد مواقع با خطای تصویری روبرو می شوید.

اگر طوری بشود که شما دوربینی به گوشی خود وصل نمایید تا این دوربین از اطرافتان تصاویر عریض و پانورامیک بگیرد چطور؟ شما نیاز نیست به شرایطی مجهز باشید که فقط بتوانید عکس بگیرید. و به راحتی با تهیه ی این دوربین دوقلوی کوچک و نصب آن به پشت گوشی می توانید بهترین تصاویر را بگیرید.

حتی شما با تهیه ی این دستگاه کوچک می توانید تصاویر واقعیت مجازی بسازید. برای اینکه بیشتر با این دوربین چند کاره آشنا شوید از شما دعوت می نماییم تا آخر مقاله با ما همراه بوده و سوالات خود را در این راجع با ما مطرح نمایید.

شرکت Olloclip به تازگی دوربینی کوچک حدودا به طول ۴ سانتی متر تولید نموده که شما اگر طبق تصویر بالا این دوربین را با شیب ۴۵ درجه به گوشی خود متصل نمایید. این دوربین که قبلا روی محصولات اپل متصل می شد. حال می توانید از آن در گلکسی اس۴ یا اس۵ خود نیز استفاده نمایید. و آن را با گوشی خود هماهنگ سازید( با استفاده از کابل مجزا یا بلوتوث) و در عین حال قادر خواهید بود از اطراف خود عکس های ۱۸۰ درجه بسازید. این عکس ها هم می توانند ۱۸۰ درجه باشند و هم می توانند ۳۶۰ در جه پانوراما باشند. 

این شرکت همچنین در بیانیه ای افزود که قصد دارد نرم افزاری برای سیستم عامل آندروید تولید نماید که کاربران بتوانند با این دوربین تصاویر ۳ بعدی هم بسازند. همچنین خاطر نشان می شوم که وزن تقریبی این دوربین کمتر از ۶۰ گرم بوده و شما به راحتی می توانید آن را به گوشی اس۴ یا اس۵ خود متصل نموده و عکاسی را شروع کنید.

منبع : engadget


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!