فروش خیره کننده وان پلاس ۲ در ۶۴ ثانیه!

0
فروش خيره كننده وان پلاس 2 در 64 ثانیه!

گوشی جدید وان پلاس۲ در عرض ۶۴ ثانیه در چین  ۳۰.۰۰۰ دستگاه فروش رفت ! بله درست خواندید. این روز ها دیگر آمار ها به ثانیه رسیده اند.در چین برای خرید این دستگاه نیاز به نامه و غیره نبود. کاربران میتوانستند توسط یک وبسایت به صورت مستقیم این دستگاه را خریداری نمایند. در آغاز فروش طی ۶۴ ثانیه نسخت چنین آماری به ثبت رسیده است. با توجه به اینکه کاربران فکر میکردند آغاز خرید این گوشی در ۱۱ اوت آغاز خواهد شد و بسیاری از کابران از این فروش اطلاعی نداشتند.

فروش خیره کننده وان پلاس ۲ در ۶۴ ثانیه!

سال گذشته که صحبت ها بر روی فروش ۵۰.۰۰۰ تا ۱۰۰.۰۰۰ واحد از وان پلاس وان بود ، در آخر سال این آمار به یک میلیون دستگاه رسید. احتمالا شما هم پیش بینی کرده اید که چه آینده ای در انتظار وان پلاس ۲ میباشد. یکی از بنیانگذاران این شرکت با نام Carl Pei گفته است است که ما رکورد فروش سال قبلی را خواهیم زد و آنها پیش بینی میکنند که میتوانند سه تا پنج میلیون واحد از این دستگاه را تا پایان سال ۲۰۱۵ به فروش برسانند.

با این صحبت هایی که شده است پس این گوشی یکی از شگفتی سازان بازار خواهد بود. چرا که وقتی کارل پی بنیان گذار این شرکت از فروش سه تا پنج میلیونی در عرض چند ماه صحبت میکند پس انقدر به این دستگاه اعتماد دارد که چنین ادعایی را اعلام کند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.