بوگاتی شیرون با قیمت پایه بیشتر از بوگاتی ویرون + ویدئو

0
بوگاتی شیرون با قیمت پایه بیشتر از بوگاتی ویرون

تمام مدل هایی که از خودرو قبلی شرکت بوگاتی یعنی بوگاتی ویرون تولید شده بود به فروش رفته اند . این خودرو یکی از سریع ترین و البته گران ترین خودرو های اسپورتی بود که تاکنون تولید شده بود. اما پس از پایان خط تولید نسخه ی ویرون ، بوگاتی به پایان کار خود نمیرسد ، چرا که این شرکت قصد داد برای آن جایگزینی شایسه با نام بوگاتی شیرون تولید کند. با توجه به گزارشات ، بوگاتی شیرون بسیار بسیار گران تر از بوگاتی ویرون خواهد بود. آنها ادعا میکنند که بوگاتی شیرون با قیمتی حدود ۲.۲ میلیون یورو برای فروش قرار بگیرد.

بوگاتی شیرون با قیمت پایه بیشتر از بوگاتی ویرون

قیمت آن اعلام شده برابر با ۲.۱۴۷.۰۰۰ دلار در آیالات متحده امریکا است. اگر این آمار و ارقام صحیح و دقیق باشند میتوان اینگونه برآورد کرد که خودرو بوگاتی شیرون حدود ۶۵۰.۰۰۰ یورو بیشتر از ویرون قیمت دارد. اما باید حتما این نکته را مرکز توجه قرار داد که این نسخه ی جدید توانایی تولید ۱.۴۸۰ اسب بخار را در زیر کاپوت خود دارد.

سرعت بالا بزرگترین مشخصه ای است که میتوان برای بوگاتی شیرون قرار داد. این خودرو قول داده است که بتواند به سرعت ۴۶۳.۴ کیلومتر دست پیدا کند. هیجان انگیز تر از آن گفته میشود که میتواند صفر تا صد در عرض ۲.۳ ثانیه طی کند. بوگاتی در نظر دارد که شیرون را در ۵۰۰ واحد تولید و وارد بازار کند که ۵۰ واحد بیشتر از بوگاتی ویرون است. این خودرو برای اولین بار در جهان در نمایشگاه ژنو سال آینده معرفی خواهد شد. با معرفی شدن چنین غولی از بوگاتی منتظر رکورد شکنی های پیا پی باشید.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.