کنترل ماشین شگفت انگیز BMW با ساعت هوشمند

4
bmw

کنترل ماشین شگفت انگیز BMW با ساعت هوشمند:بنابر آخرین اخبار رسیده از نمایشگاه CES  (نمایشگاه تکنولوژی نوین که از امروز در لاس وگاس شروع شده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت<ششم تا نهم ژانویه> ) شرکت ها و تولید کنندگان زیادی در این نمایشگاه شرکت کرده و آخرین محصولات خود را در ضمینه ی تکنولوژی های جدید ارائه کرده اند.  با پیشرفت روز افزون فناوری هر روز شاهد ظهور ایده ها و محصولات جدید در این زمینه هستیم . صنعت پویای خودروسازی نیز از این قافله عقب نمانده و با ایجادو استفاده از تکنولوژی های جدید حوزه ی فناوری اطلاعات اقدام به ، به روز کردن و ساخت محصولات جدید در این زمینه کرده است. شرکت نام آشنای BMW با ارایه تکنولوژی جدیدش در این نمایشگاه جشم بسیاری از بازدید کنندگان را به خود خیره کرد.

bmw

با اینکه اکثر  شرکت های بزرگ خودرو سازی روی ماشین های بدون سرنشین ویا "کمک برای راننده" کار می کنند BMW معنای واقعیت به آن بخشیده و در نمایشگاه CES از این تکنولوژی پرده برداری کرد. محصول جدید این شرکت برای راننده اش این امکان را فراهم می کند تا با استفاده از ساعت هوشمند با خودرو در ارتباط باشد و  دستوراتی مانند پارک شدن خودکار، حاضر بکار شدن خودرو ، خروج از حالت پارک و پارکینگ و… را برای او صادر کند. در ویدئوی زیر که توسط این شرکت ارائه شده است بیشتر با نحوه ی کارکرد این ماشین جذاب آشنا می شویم:

منبع: زوم تک , CNET

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

4 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.