عضویت در کانال تلگرام زوم تک

بی ام دبلیو M4 GTS مدل ۲۰۱۶ معرفی شد

۰

بی ام دبیلو خودروی جدیدی را معرفی کرده است. این شرکت به تازگی اتومبیلی جدید از نسل M را برای ایالات متحده عرضه نمود. این خودرو جدید ، بی ام دبلیو  M4 GTS مدل ۲۰۱۶ است که در ایالات متحده آمریکا عرضه خواهد شد. البته تعداد این خودرو بسیار محدود است و تنها ۷۰۰ دستگاه از آن در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت که از این تعداد ۳۰۰ دستگاه برای ایالات متحده آمریکا قرار داده شده است. این خودرو ۴۹۳ اسب بخار قدرت تولید میکند و همچنین اولین خودرویی است که با سیستم تزریق آب  (water injection system) تولید شده است.

بی ام دبلیو  M4 GTS مدل 2016 معرفی شدهمانطور که در تصاویر مشاهده میکند. در پشت این خودرو ، یک اسپویلر وجود دارد . همچنین این خودرو از چرخ های سفارشی استفاده میکند . قدرت این خودرو از یک موتور ۱.۶ لیتری چهار سیلندر تولید میشود.

بی ام دبلیو  M4 GTS مدل 2016 معرفی شددر این خودرو تلاش زیادی برای کاهش وزن شده که برای انجام اینکار در شاسی و و داخل خودرو تغییراتی ایجاد شده و برخی از بخش ها حدف شده اند. همانطور که گفتیم این خودرو از سیستم تزریق اب استفاده میکند. مخزن ۱.۳ گالنی این سیستم در کفی و کنار مخزن سوخت قرار گرفته. این فناوری ابتدا در همین نسل استفاده شده بود که در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۵ معرفی شد. این فناوری با تزریق آب باعث کاهش دمای احتراق موتور میگردد. نمونه ی این فناوری در کامیون های مخصوص مسابقه وجود داشت که سیستم ترمز آن را خنک میکرد.

این خوردو ۷ سرعته است دو کلاچه است . در حال حاضر مشخص نیست که خودرو جدید چه زمانی عرضه خواهد شد . جزئیات بیشتر به زودی اعلام میگردد.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.