شاهکاری متفاوت BMW در آینده + ویدئو

0
bmw

شرکت  BMW همیشه خودرو های بسیار متفاوت وزیبایی را به دنیای خودرو ارائه کرده است ، چندی پیش این شرکت ویدئویی از خودرو های آینده خود ارائه کرد که مورد استقبال کاربران دنیای مجازی قرار گرفت ، در این مقاله این ویدئو را برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد . براساس این ویدئو کمک شایانی به راننده برای رانندگی شده است و هر راننده می توان با امکانات فوق العاده عجیب و غریب این خودرو براحتی و با خیال راحت به رانندگی بپردازد . چرا که این خودرو هوشمند قادر است با امکانات خود تمامی اتفاقاتی که در اطراف این خودرو اتفاق می افتد را به راننده اعلام کند. برای اینکه این خودرو شاهکار را لمس کنید با زوم تک به تماشای این ویدئو بنشینید .

ویدئویی از شاهکار خارق العاده BMW

این خودرو هوشمند علاوه بر مواردی که اشاره شد دارای یک مغز هوشمند رانندگی اتوماتیک است که راننده می تواند بازدن دکمه اتوپایلوت رانندگی را به مغز هوشمند خودرو بسپارد و خود از اطراف و مسافرتش لذت ببرد . این خودرو هوشمند با داشتن مادون قرمز می تواند اشیای اطراف را به راحتی تشخیص دهد و از تصادف در این حالت و حالتی که راننده خود رانندگی می نماید جلوگیری نماید .

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.