بلک بری با افزایش نیروی استخدامی اش به دنبال گسترش گوشی های هوشمند جدید خود است .

0

بلک بری گوشی جدیدی با پلت فورم امنیتی در روز پنج شنبه روانه کرد که سهامش را ۶ درصد افزایش داد. بلک بری گفت با شرکت سامسونگ برای ایجاد امنیت بالا در گوشی های اندرویدی سامسونگ همکاری میکند. این شرکت میخواهد قابلیت مدیریت دستگاه برنامه KNOX را به گوشی ها و تبلت های گالکسی سامسونگ متصل کند که در اوایل سال ۲۰۱۵ در دسترس خواهند بود. جون جکسون انالیست تکنولوژی میگوید که این همکاری خیلی مهم است و تصور همکاری با پتانسیل بالا تر برای تاثیر گذاری بیشتر سخت خواهد بود.

پلت فرم جدید، سرویس اینترپرایس بلک بری یا بی ای اس ۱۲ به ارگان های دولتی و سازمان ها اجازه میدهد نه تنها گوشی های بلک بری خود را امن و اداره کنند بلکه حتی آن را روی گوشی های رقیبانی مثل اندروید گوگل و ای او اس اپل و ویندوز ماکروسافت اجرا کنند. برای اولین بار پلت فرم میتواند استفاده تجهیزات شناختی پزشکی و ماین های حمل و نقل و ماشین های صنعتی را اداره کند.

مدیر دفتر بازاریابی، مارتی بییرد در یک مصاحبه راجع به بی ای اس ۱۲ در سانفرانسیسکو گفت :" امروزه وقتی به موبایل فکر میکنیم یاد تبلت ها و گوشی های هوشمند و لپتاپ ها می افتیم اما ما به سرعت به سمت حسگر ها و ابزار پزشکی و بسیاری از وسایل" متصل "دیگر میرویم. پس ما پلتفورمی روی کار می اوریم که بتواند تمام این ابزار را پوشش دهد."

محصول و خدمات جدید را بازگشتی به دنیای اسمارت فون ها برای کمپانی بلک بری است که بازارش را به آی فون اپل و گالکسی سامسونگ و محصولات گوگل باخته است. با این که همچنان بازار خود را برای گوشی های هوشمند در دست دارد، بلک بری به دنبال تامین نیاز های مشتریان بزرگ خود و خدمات دهی به کمپانی های بزرگ است که روز به روز بیشتر نگران مشکلات امنیتی خود هستند.

وترلو، یک کمپانی بر اساس انتاریو میگوید بیش از پنج میلیون مشتری از زمانی که قانون مهاجرت در مارچ به اجرا در امد، برای جواز بی ای اس ثبت نام کردند. و حدود ۳۰ درصد مشتریان از کمپانی های رقیب بهب ما روی آوردند. درست بعد از خبر شیر های نزداک لیست شده با رشد ۶ درصدی به ۰۵/۱۲ دلار یعنی بالا ترین سطح خود از اگوست ۲۰۱۳ رسید.

منبع :www.entrepreneur.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.