loading...

انواع کیف پول بیت کوین

۰

از چیزی که به نام کیف پول بیت کوین یاد می شود، در اصل یک فایل است که دارای کلیدهای شخصی و محرمانه می باشد این کلیدهای محرمانه شامل ۳۴ کاراکتر بوده که برای هر حساب کاربری متفاوت می باشد ولی اصولا با ۱ یا ۳ شروع می شوند. با استفاده از کیف پول بیت کوینی می توانید تمامی بیت کوین های خود را ذخیره نمایید که می توانید کیف پول خود را به روی کامپیوتر شخصی خود یا حتی به صورت سخت افزاری نگهداری نمایید.

 

کیف پول بیت کوینی به روی لپ تاپ شخصی

یکی دیگر از کیف پول های بیت کوین به این صورت است که می توانید نرم افزار و یا افزونه ی مربوط به بیت کوین خود را به روی کامپیوتر شخصی خود نصب کرده و از بیت کوین های خود محافظت نمایید. یکی از این افزونه های بیت کوینی Green Address نام دارد و می توانید از این افزونه برای نگهداری بیت کوین های خود استفاده نمایید.

توجه: هیچ کدام از روش های استفاده از افزونه و نرم افزار را برای شما پیشنهاد نمی کنیم زیرا اگر کامپیوتر شما با مشکل روبرو شود و از کار بیافتد، شما تمامی بیت کوین های خود را از دست خواهید داد.

 

کیف پول سخت افزاری بیت کوین

این کیف پول به صورتی است که می توانید بیت کوین های خود را به روی یک سخت افزار مخصوص نگهداری کرده و در هر زمان با اتصال این سخت افزار به هر کامپیوتری می توانید بیت کوین های خود را ارسال و یا دریافت کنید. این دستگاه ها دارای دو مدل می باشند، دستگاه TREZOR و Keep Key.

توجه: این روش هم به این دلیل که ممکن است در هر لحظه دستگاه شما دچار ایراد و مشکلات سخت افزاری شود، توصیه نمی کنیم.

 

کیف پول آنلاین بیت کوین

یکی از متداول ترین کیف پول های بیت کوین، تگهداری آن به صورت آنلاین و به روی سرورهای ایمن و شناخته شده می باشد. در این نوع از کیف پول می توانید در هر لحظه وارد وبسایت بیت کوین شده و به راحتی به کیف پول خود سر بزنید و روش کسب درآمد این وب سایت ها از کارمزد جابجایی بیت کوین می باشد. هم اکنون یکی از بهترین وب سایت های ایرانی که می توانید از خدمات رایگان حساب بیت کوین استفاده نمایید Blockchain.info می باشد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...