طراحی سایت اینتن

قیمت بیت کوین همچنان در حال کاهش!

0
قیمت بیت کوین همچنان در حال کاهش!
به این پست امتیاز دهید

قیمت بیت کوین همچنان کم می شود و بر اساس شواهد هنوز قرار نیست نمودار نوسان قیمت بیت کوین روی عدد ثابتی قرار گیرد. چند روز قبل ، ارزش بیت کوین بیشتر شد و شاهد صعود قیمت ارز رمز گذاری شده بیت کوین بودیم ، تا چند روز پیش هم قیمت آن به ۱۹ هزار دلار رسیده است اما این اوضاع تغییر یافته و هنوز هم کم شدن ازش این سهام را مشاهده می کنیم. قیمت این سهام حدود ۶۷۸۵ دلار در نوسان می باشد. در واقع خیلی از متخصصان در بازار ، گفته اند که قیمت بیت کوین ثابت شده است و آن را نخواهیم دید ولی عده دیگری گفته اند که این شروع کار است و باید نوسانات بیشتری را در آن ببینیم.

بیت کوین

افراد زیادی در این میان آسیب دیده اند ، یکی از کار آفرینان رومانیایی که در کار هایش متعادل است و بیت کوین را همراه با قیمت بالا خریده و اکنون ارزش آن کاهش پیدا کرده است وجود این بی ثباتی در ارزش های بیت کوین بسیار وحشتناک است. اما اکنون نشانه های امید وار کننده زیادی موجود نیست و راه ارزرمزنگاری شده متوقف می شود یا نه. استارتاپ های موجود در سراسر جهان موضوع سرمایه‌گذاری ICO را مورد برسی قرار می دهند ، اکنون بسیاری از خریداران هنوز با پول نقد در بازار هستند که ارز رمز نگاری را می خرند.

بیت کوین

البته منتقدان بیت کوین به عنوان مثال R3 اعتقاد دارند، زمانی هم که سیستم بانکداری موضوع بیت کوین را فهمیده همانند حوزه سهام و خرید و فروش برخی کالا ها را حمایت می کرد و آن ها فرصت جدیدی را برای فعالیت های مالی ایجاد می کند و عقیده وی مطلبی در مورد بیت کوین و بلاک چین است ولی هنوز هم افرادی در بیرون هستند که پول نقد دارند. بر اساس گفته متخصصان آمار بررسی شده به وسیله coindesk در این مدت، بازار واقعا در نوسان است ولی هنوز هم افرادی از آن بیت کوین خرید می کنند و با وجود این افت قیمت ها، خریداران اضطراب زیادی را دارند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.