تخفیفان تبلیغ

بیوگرافی صدف طاهریان

۰

بیوگرافی صدف طاهریان : حتما شما هم بعد از رفتن این بازیگر از ایران نام آن را شنیده اید، در صورتی که شاید پیش از آن کمتر با این نام روبرو شده اید.صدف طاهریان نام یکی از بازیگران ایرانی است که در سال ۱۳۶۷ (۳۰تیرماه) در تهران متولد شد و در فیلم های مانند پس کوچه های شمرون، سلام بر عشق، هیچ کجا هیچ کس بازی کرده است.

صدف طاهری و مهاجرت از ایران

او از سال ۱۳۹۰هجری شمسی در حالی که حدودا ۲۲ سال سن داشت ،فعالیت سینمایش را آغاز نمود.صدف طاهریان به صورت ناگهانی ،یک شب در صفحه اینستاگرامی خودش عکس های بدون حجابی را منتشر نمود که واکنش های زیادی را به دنبال داشت. اینکار وی بیشتر سبب تعجب کاربران شد تا جایی که برخی از کاربران تصور می کردند صفحه شخصی وی هک شده است ولی او پس از آن ، ویدیوی را منتشر کرد که در آن اعلام کرد صفحه اینستاگرامش هک نشده و از توجه کاربران و کامنت ها تشکر نمود.

صدف طاهریان - بازیگر

او در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که به دوبی مهاجرت نموده و یکی از دوستان او ، از صفحه مکالمه شان تصویری منتشر کرد که در آن خانم طاهریان ادعا می کرد که قصد دارد خیلی زود از فساد سینمای ایران افشاگری های را داشته باشد.

فیلم های سینمایی که وی در آنها ایفای نقش کرده شامل هیچ کجا هیچ کس، پس کوچه های شمرون ،قرار بعدی همان جا  بوده است و در مجموعه های تلویزیونی تلفن همراه ،دارکوب ،مثل یک خواب حضور داشته است. همچنین در فیلم کوتاه برای همسرم نیز ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی بازیگر صدف طاهریان

اولین باری که خانم طاهریان با ظاهر متفاوت ، عکس های خود را منتشر کرد در آبان ماه سال ۹۴ بود که وی پس از آن در برخی از مصاحبه های خود گفته بود که برخی از موسسه ها و حتی کارگردان ها برای حضورش در فیلم هایشان به وی پیش نهادهای “شرم آور” داده اند.

تصاویری از صدف طاهریان

صدف طاهریان

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading…