بیل گیتس به جایگاه پولدار ترین مرد جهان بازگشت

0
بیل گیتس به جایگاه پولدار ترین مرد جهان بازگشت

در حال حاضر کمتری کسی وجود که با ابزار های تکنولوژی ارتباط داشته باشد و با محصولات کمپانی مایکروسافت آشنا نباشد. بی شک مایکروسافت هم اکنون قوی ترین کمپانی در زمینه ارائه نرم افزار های رایانه میباشد. اما موفقیت های یک کمپانی بزرگ حتما نتیجه تلاش های موسس این کمپانی بوده است. بیل گیتس بنیان گذار مایکروسافت است که به تازگی به جایگاه ثروتمند ترین مرد جهان بازگشته است.

بیل گیتس، پولدارترین مرد جهان است. وی پس از این که به مدت یک بعد از ظهر جایگاهش را به آمانسیو اورتگاه داد، دوباره توانست جایگاه خود را در صدر ثروتمند ترین ها بازیابد. روز گذشته آقای آمانسیو اورتگا که بنیان گذار و صاحب کمپانی بزرگ Zara میباشد، توانست برای مدت هر چند کوتاه جای بیل گیس را بگیرد و لقب پولدار ترین مرد جهان را برای خود کند.

آمانسیو اورتگا روز گذشته کل دارایی اش به ۸۰ میلیون دلار رسید و همانطور که گفتیم برای یک مدت کوتاه پولدارترین مرد جهان بود. اما بیل گیتس به این راحتی جایگاهش را به کسی نمیدهد. او که در ۲۱ سال گذشته به مدت ۱۶ سال ثروتمند ترین فرد در جهان بوده است جایگاهش را پس از یک وقفه ی کوتاه پس گرفت. اورتگاه رو گذشته سهامش در شرکت از ۳۳/۹۹ یورو به مقدار ۳۳/۸۰ یورو کاهش یافت و همین موضوع باعث شد که به مقام دومی خود رضایت دهد.

پیش بینی میشود که در طول چند روز آینده با کم و زیاد شدن ارزش سهام دو شرکت مربوط به اورتگا و گیتس، باز هم جابجایی هایی در صدر ثروتمند ترین ها رخ دهد. همچنین پیشنهاد میکنیم که برای اطلاع بیشتر به مطلب ثروتمند ترین افراد جهان آشنا مراجعه کنید.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.