عملکرد باتری بهتر نوت ۵ در برابر نوت ۴ ( نتایج آزمون )

0
عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )

گوشی جدید سامسونگ گلکسی نوت ۵ به تازگی رسما معرفی شد . این گوشی جدید همراه با یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری آمده بود که از نظر ظرفیت ، کمی کوچکتر از همتای قدیمی خود یعنی ساممسونگ گلکسی نوت ۴ بود .

عملکرد باتری بهتر نوت ۵ در برابر نوت ۴

با توجه به گزارشاتی که به تازگی در دسترس قرار گرفته اند ، به نظر میرسد که نوت ۵ در واقع عملکرد باتری بهتری از گلکسی نوت ۴ دارد ، حتی با وجود اینکه باتری آن به مراتب کوچکتر است.

در برخی از آزمایش های اخیر ، زمان کار نوت ۵ حدود ۹ ساعت و ۱۱ دقیقه به طول انجامیده است .  وقتی که دقیقا همین آزمون ، در شرایط کاملا برابر ، برای نوت ۴ انجام شد ، این گوشی توانست زمان ۸ ساعت و ۴۳ دقیقه را به ثبت برساند.

عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )به نظر میرسد که که جدا از مقوله ی ظرفیت باتری ، عوامل دیگری هم در مصرف بیشتر و یا کمتر گوشی تاثیر گذار هستند ، همانند نرم افزار گوشی ها و به طور حتم رابط کاربری هر گوشی هوشمند در مصرف آن بسیار تاثیر گذار است. ما در نقد و بررسی نوت ۵ گفتیم که این گوشی تغییرات نرم افزاری خیلی بزرگی نسبت به نسل قبل خود نکرده است . اما حال ، با این آزمایش متوجه شدیم که سامسونگ توانسته در پس زمینه اتفاقات خوبی را رقم بزند ، تا عملکرد باتری تا این حد بهبود یابد.

عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )گفته شده است که سامسونگ گلکسی نوت ۵ جدید ، در اواخر این ماه به شکل رسمی عرضه خواهد شد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.