عضویت در کانال تلگرام زوم تک

عملکرد باتری بهتر نوت ۵ در برابر نوت ۴ ( نتایج آزمون )

۰

گوشی جدید سامسونگ گلکسی نوت ۵ به تازگی رسما معرفی شد . این گوشی جدید همراه با یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری آمده بود که از نظر ظرفیت ، کمی کوچکتر از همتای قدیمی خود یعنی ساممسونگ گلکسی نوت ۴ بود .

عملکرد باتری بهتر نوت ۵ در برابر نوت ۴

با توجه به گزارشاتی که به تازگی در دسترس قرار گرفته اند ، به نظر میرسد که نوت ۵ در واقع عملکرد باتری بهتری از گلکسی نوت ۴ دارد ، حتی با وجود اینکه باتری آن به مراتب کوچکتر است.

در برخی از آزمایش های اخیر ، زمان کار نوت ۵ حدود ۹ ساعت و ۱۱ دقیقه به طول انجامیده است .  وقتی که دقیقا همین آزمون ، در شرایط کاملا برابر ، برای نوت ۴ انجام شد ، این گوشی توانست زمان ۸ ساعت و ۴۳ دقیقه را به ثبت برساند.

عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )به نظر میرسد که که جدا از مقوله ی ظرفیت باتری ، عوامل دیگری هم در مصرف بیشتر و یا کمتر گوشی تاثیر گذار هستند ، همانند نرم افزار گوشی ها و به طور حتم رابط کاربری هر گوشی هوشمند در مصرف آن بسیار تاثیر گذار است. ما در نقد و بررسی نوت ۵ گفتیم که این گوشی تغییرات نرم افزاری خیلی بزرگی نسبت به نسل قبل خود نکرده است . اما حال ، با این آزمایش متوجه شدیم که سامسونگ توانسته در پس زمینه اتفاقات خوبی را رقم بزند ، تا عملکرد باتری تا این حد بهبود یابد.

عملکرد باتری بهتر نوت 5 در برابر نوت 4 ( نتایج آزمون )گفته شده است که سامسونگ گلکسی نوت ۵ جدید ، در اواخر این ماه به شکل رسمی عرضه خواهد شد.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.