پرسرعت ترین اینترنت در کدام کشور ارائه می شود؟

9
پرسرعت ترین اینترنت , اینترنت پر سرعت

پرسرعت ترین اینترنت در کدام کشور ارائه می شود؟ : به گزارش گروه اخبار فناوری زوم تک پرسرعت ترین اینترنت در سطح جهان در کشور استعمار پیر انگلیس ارائه می شود . براساس خبری که دیروز در خبرگزاری BBC منتشر شد ، پر سرعت ترین اینترنت در دنیای تکنولوژی این بار در کشور انگلستان ارائه خواهد شد .

پرسرعت ترین اینترنت در جهان

شرکت های مخابراتی کشور انگلیس اعلام کردند تا سال ۲۰۲۰ پرسرعت ترین اینترنت جهان در کشور انگلستان ارائه خواهد شد براساس این گزارش شرکت های مخابراتی انگلیس در صدد اند که اینترنتی با سرعت ۵۰۰ مگابایت در ثانیه را به مردم انگلیس ارائه نمایند.

هم اکنون این خدمات در دو منطقه از انگلستان بصورت آزمایشی ارائه خواهد شد. اینترنتی با سرعت انتقال اطلاعات ۵۰۰ مگابایتی تحولی شگرفت در دنیای تکنولوژی های ارتباطی خواهد  بود ، البته به کاربران عزیز ایرانی پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان منتظر ارائه اینترنتی با سرعت ۵۰۰ مگابایتی را تصور هم نکنند چرا که اینترنت ارائه شده در ایران هنوز در ۲۵۶ کیلوبایت نا محدود تا سال های آتی تنها ترین گزینه کاربران معمولی اینترنت در ایران می باشد.

به گفته مدیر یکی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در انگلیس هم اکنون برای اولین بار آزمایشگاه تحقیقاتی Adastrskl Park که متعلق به کمپانی بریتیش تله کام می باشداینترنتی با سرعت انتقال داده در این آزمایش به ۷۸۶ مگابیت در ثانیه دست یافته اند. که بزودی این خدمات در مناطقی از انگلستان بصورت عمومی ارائه خواهد شد.

به کمک این سرعت اینترنت کاربران خواهند توانست حتی بازی های سه بعدی را بصورت آنلاین بازی کنند . باز هم تاکید میکنم این خبر را در تصورات ذهنی خود ببینید و جدی نگیرید که رسیدن این سرعت اینترنت در ایران بدست کاربران چیزی مثل یک آرزو خواهد بود . نظر شما در مورد اینترنت پر سرعت در ایران چیست ؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

9 نظرات

 1. دقیقا مینا جان متاسفانه سرعت اینترنت در ایران  و بخصوص قیمتشم بالاست

  قبلا مقاله ای در مورد مقایسه قیمت اینترنت در ایران با مالزی مقایسه شده بود پیشنهاد میکنم حتما اون مقاله رو هم بخونید.

  http://goo.gl/5ZZhn4

 2. یعنی اگه این سرعت واسشون قابل دسترسی بشه میتونن به روز آوری یه تبلت با حجم ۶۶۸ مگا بایتی رو تو کمتر از دو ثانیه انجام بدن.
  اون وقت من ۱۲ ساعت(!!!!!!!) واقعا راست میگم ۱۲ ساعت صبر کردم تا تبلتم به روز بشه.
  ینی عمرم بر باد رفت ها
  اصن داغون شدمممما…
  :/

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.