بهترین اپلیکیشن های اندروید و ios در ماه گذشته

0
معرفی برترین اپلیکیشن های اندرویدی

در ماه گذشته اتفاقات مهمی در دنیای موبایل روی داد. گوشی های اندرویدی و آیفون های جدیدی عرضه شد ولی علاوه بر گوشی های جدید، برنامه ها و اپلیکیشن های جدید زیادی نیز برای دانلود قرار گرفت. ما نگاهی به برترین اپلیکیشن ها انداختیم و چند تا از آن ها را برای شما گرد آوردیم. می توانید در ادامه این بخش انتخاب های ما را ببینید.

Google Keep

دانلود برای اندروید و ios

این برنامه یک دفترچه یادداشت با برچسب ها ی رنگی و زیباست و یک برنامه راحت که هم در موبایل و هم در دسکتاپ در دسترس است. سیستم رنگ بندی هوشمندانه دارد( هشت رنگ دارد که می توانید از بین آن ها انتخاب نمایید و مثلا قرمز را برای برنامه های شخصی و سبز را برای کارهایی که باید انجام دهید انتخاب نمایید.) و به این ترتیب می توانید سریع پیام ها را بر اساس رنگ طبقه بندی و مرتب کنید. همچنین شما قادر خواهید بود تصویر یا برچسب به متن خود ضمیمه کنید یا پیام های خود را به اشتراک بگذارید.

Google-Keep-for-iPhone

French Lessons by Frantastique

دانلود برای اندروید و ios

این برنامه دروس یادگیری زبان فرانسه را روزانه برای شما قرار می دهد. همچنین این دروس متناسب با نیاز، درخواست و سطح شماست. در این برنامه برای شما سناریوهای مختلف با لهجه های گوناگون و تمرینات زیاد و همچنین لطیفه فراهم شده. با این برنامه هر روز شما ۱۰ تا ۱۵ دقیقه با لهجه های مختلف، موزیک ها و فیلم ها علاوه بر متن اصلی دروس آشنا خواهید شد.

French-Lessons-by-Frantastique

Mirrativ

دانلود برای اندروید

این برنامه یکی دیگر از برنامه های پخشی است ولی این بار با ایده ای برای راحت تر کردن ارتباط بین اعضا و همچنین بازی طراحی شده است. این برنامه گزینه ای برای تعامل بین بازدیدکنندگان دارد.

Mirrativ

Hipstamatic

دانلود برای ios

این برنامه در واقع یک اپلیکیشن برای فیلتر کردن عکس های شما قبل از زدن دکمه عکس گرفتن است.

hip

منبع: phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.