بهترین مایکروویو آشپزخانه

0
مايکروويو

اجاق مایکروویو یکی از پر مصرف ترین ابزار الکتریکی در منازل می باشد . هر کدبانو خانواده سعی می کند بهترین گزینه را برای آشپزخانه خود انتخاب نماید . در این مقاله سعی میکنیم بهترین اجاق مایکروویو در بازار ایران را برای شما عزیزان معرفی کنیم اگر شما هم به دنبال خرید اجاق مایکروویو  هستید با ما همراه باشید .

لیست بهترین اجاق مایکروویو به همراه قیمت :

۱- مایکروویو دوو مدل DEM-311U0T قیمت مایکروویو ۸۵۰ هزار تومان

۲- مایکروویو پاناسونیک مدل NN-CD997S قیمت مایکروویو ۱ میلیون و نهصد هزار تومان

۳- مایکروویو ال جی مدل SC-3242  قیمت مایکروویو ۱ میلیون تومان

۴- مایکروویو فلر مدل MW 308 FR قیمت مایکروویو ۸۹۰ هزار تومان

۵- مایکروویو فلر مدل MW304S قیمت مایکروویو ۷۹۰ هزار تومان

۶- مایکروویو فلر مدل MW340 قیمت مایکروویو ۱ میلیون و دویست و بیست هزار تومان

۷- مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST342

۸- مایکروویو ال جی مدل SC-3246CR

۹- مایکروویو ال جی سری سولاردام مدل SD-3858CR Persia

۱۰- مایکروویو ال جی مدل MG-2312

مایکروویو های مذکور در لیست بهترین ها ، توسط کاربران اینترنتی انتخاب شده است . نحوه انتخاب بهترین محصول به دلیل امکانات و قیمت ارائه شده محصول بوده است. شما کدام یک از مایکروویو های مذکور را انتخاب می نمایید.

در بین برند های تولید کننده مایکروویو معمولا برند های سامسونگ و ال جی توانسته جایگاه مناسبی را در بی کدبانوها داشته باشد . اما در لیست بالا بیشتری مدلی که برای این محصول مشاهده می نمایید مربوط به مایکروویو های ال جی است . این نشانگر این است که ال جی توانسته در محصولات خود ذائقه کدبانو های ایرانی را به سمت خود جلب نماید .

اگر مدل های دیگری که استفاده کرده اید و رضایت شما را تامین کرده است خوشحال می شویم نام و مدل مایکرویو مورد نظر را در بخش نظرات این مطلب یادداشت نمایید تا سایر کاربران وب سایت بتوانند انتخاب مناسبی برای خرید مایکروویو داشته باشند .

 

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.