عضویت در کانال تلگرام زوم تک

بهترین اپلیکیشن های ios این هفته

۰

اپ شو : هفته ای دیگر گذشت و انبوهی از برنامه ها در اپ استور و پلی استور برای دانلود قرار گرفت. ممکن است برای آنهایی که دوست دارند مدام برنامه های جدید را امتحان کنند، انتخاب از میان این همه دشوار باشد. اما  نگران نباشید. ما در میان برنامه ها می گردیم و آن هایی را که بیشترین بازدید را داشته و محبوب تر بوده برای شما گردآوری میکنیم.

بهترین برنامه های ios

Mapkin – GPS with Smart Directions (قیمت: مجانی)

این برنامه تنها یک نقشه معمولی نیست بلکه به نظر می رسد با راهنمایی ها و نکاتی که توسط رانندگان دیگر به آن اضافه شده بسیار کارآمد تر گشته است. این بدان معنیست که جمله غیر کاربردی “بعد از ۳۰۰ فوت به راست بپیچ ” به جمله کاربردی تر ” بعد از پمپ بنزین به راست بپیچ” تبدیل شده. همه ما می دانیم با برنامه های GPS دیگر، چقدر امکان اشتباه مثل رد کردن جایی که باید دور می زدید، زیاد است ولی این برنامه امیدوار کننده تر است.

Mapkin

The Earth by Tinybop (قیمت: ۲.۹۹ دلار)

بیایید چیزهای تازه یاد بگیریم. این برنامه به کاربران خود چیزهایی درباره زمین، آب و هوا، فرسایش و غیره و غیره یاد می دهد. آیا فرزند شما زمان زیادی را با آیپد یا موبایل می گذراند؟ ببینید آیا این برنامه می تواند توجه او را جلب کند؟

The-Earth-by-Tinybop

The Stream App (قیمت: مجانی)

این برنامه به نظر می رسد در صدد رفع مشکل به اشتراک گذاشتن عکس های یک مهمانی است. پس از مهمانی همه از شما می خواهند که عکس هایی را که گرفته اید برای آن ها بفرستید و آن ها نیز مجبورند عکس های شما را ارسال کنند. توسط این برنامه شما می توانید یک قسمت برای این مهمانی ایجاد کنید و همه عکس هایشان را در آن به اشتراک بگذارند. حتی اگر کسی در مهمانی غیبت داشته می تواند عکس ها را به صورت زنده ببیند.

The-Stream-App

۶Tribes (قیمت: مجانی)

این برنامه به شما کمک می کند تا دوستانی با علایق و سلایق مشترک پیدا کنید و با آن ها در موردش صحبت نمایید.

6Tribes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...