برترین اپلیکیشن های ios این هفته(۳)

0
آنچه که در مورد IOS 9 میدانیم

اپ شو : هفته ای دیگر گذشت و انبوهی از برنامه ها در اپ استور و پلی استور برای دانلود قرار گرفت. ممکن است برای آنهایی که دوست دارند مدام برنامه های جدید را امتحان کنند، انتخاب از میان این همه دشوار باشد. اما  نگران نباشید. ما طبق روال هفته های گذشته، این هفته نیز در میان برنامه ها می گردیم و آن هایی را که بیشترین بازدید را داشته و محبوب تر بوده برای شما گردآوری میکنیم.

Lollicam

قیمت: مجانی

این برنامه انیمیشن های جذاب و خنده داری است که به طور اتوماتیک برروی صورت شما هنگام عکاسی سلفی قرار می گیرد. شما می توانید حالت چشم و گوش های خود را تغییر دهید و انیمیشنی کنید یا از ماسک های کاغذی استفاده کنید و کلی چیزهای جالب و جذاب دیگر.

Lollicam

Grrr for Imgur

قیمت: مجانی

این برنامه یک سایت محبوب اینترنتی است که مجموعه زیادی از عکس های جذاب و سرگرم کننده و دیدنی دارد. Grrr اپلیکیشنی است که به شما اجازه می دهد به راحتی سایت imgur را بر روی تلفن خود باز کنید با پست هایی که به سادگی برای مشاهده لیست شده و با قابلیت اضافه کردن عکس های محبوب به فولدری خاص و مشاهده دوباره تصاویری که قبلا دیده شده.

Grrr-for-Imgur

Adobe Photoshop Fix

قیمت: مجانی

یک برنامه فوتوشاپ است که می تواند تغییرات جزئی در تصویر شما ایجاد کند، برای مثال برطرف کردن برخی از عیوب تصویر، جاهایی از تصویر که بیش از حد تاریک یا روشن هستند و همچنین تنظیمات رنگ و غیره.

Adobe-Photoshop-Fix

BizyMe

قیمت: مجانی

این برنامه یک دفتر یادداشت برای تهیه لیست کارهایی که باید انجام دهید است که به شما امکان ایجاد، مرتب سازی و حذف کارها را هر چه سریع تر می دهد.

برای ایجاد یادداشت جدید کافی است انگشت خود را روی صفحه نگه دارید و با گوشی خود صحبت کنید و می توانید آن ها را بکشید و دور بیندازید. همچنین با دکمه ادیت می توانید آن ها را ویرایش کنید.

BizyMeمنبع: phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.