بهترین مانیتور گیمینگ

0

بهترین مانیتور گیمینگ : اگر شما بهترین CPU،GPU،Ram و خلاصه بهترین سخت افزار را داشته باشید بدون مانیتور ها عملا شما هیچ کاری نمی توانید بکنید زیرا شما تصویری از طرف سخت افزار خود دریافت نمی کنید. پس می توان مانیتورها (نمایشگرها) را یکی از بخش های مهم هر کامپیوتری به حساب آورد.

مانیتورهای گیمینگ :

مانیتور های گیمینگ باید به گونه ای باشند که در مدت زمان طولانی کار با آن ها چشم را خسته نکنند و همچنین رنگ ها و محیط را واضح و به زیبایی هر چه تمام تر نشان دهند در حال حاضر بهترین نمایشگر های موجود در بازار از نوع ۴k هستند که قیمت بسیار زیادی دارند.

اما ما در این مطلب قصد داریم تا بهترین مانیتور گیمینگ غیر ۴k را به شما معرفی کنیم.

بهترین مانیتور گیمینگ :

HP ZR2740W در حال حاضر بهترین مانیتور گیمینگ غیر ۴k به شمار می رود پنل این مانیتور ۲۷ اینچی از نوع IPS است که می تواند تصاویر محیط بازی یا برنامه ها را واضح و با روشنایی مناسب نمایش دهد.

پورت های نمایشگر:

این نمایشگر دارای پورت ها USB و DVI می باشد، متاسفانه یکی از اشکالات بزرگ این نمایشگر نداشتن پورت HDMI است که این مشکل را نمی شود هیچ جوره نادیده گرفت اگر این مانیتور پورت HDMI هم داشت بی شک بهترین بودن آن در بین مانیتور های گیمینگ غیر ۴k تضمین می شد.

طراحی و ویژگی ها :

 از ویژگی های دیگر این مانیتور می توان به بدنه ی محکم و قابلیت تنظیم ارتفاع آن اشاره کرد همچنین پایه ی این نمایشگر به گونه ای طراحی شده است که هنگام استفاده صفحه هیچ گونه لرزشی را دریافت نمی کند که این ویژگی باعث می شود که هیچ صدمه ای به حس شما در هنگام بازی کردن وارد نشود.

یکی از عواملی که در بازی های نسل جدید اهمیت دارد نشان دادن کامل جزییات چهره ها و محیط بازی ها می باشد که خوشبختانه این مورد به خوبی در این مانیتور دیده می شود همچنین این مانیتور قادر است تا رنگ ها را به صورت بسیار زیبا و نزدیک تر به واقعیت به نمایش در آورد. یکی از قابلیت های مهم در مانیتور ها قابل تنظیم بودن مقدار روشنایی آن ها می باشد که متاسفانه این مورد در بسیاری از مانیتور ها حتی مانیتور های گران قیمت بعضی اوقات از قلم می افتد ولی این مانیتور این قابلیت را دارد که فرد بتواند روشنایی صفحه ی نمایشگر را آن طور که می خواهد تنظیم کند.

مصرف برق :

یکی از مواردی که ممکن است خیلی از افراد در مورد مانیتورها به آن توجه داشته با شند میزان مصرف برق است که می توان این خبر خوب را به این دسته افراد داد که این مانیتور میزان مصرف برق بسیار کمی نسبت به رقیبان خود دارد. 

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.