بهترین بازی های اندروید و ios در این هفته

0

گیم شو : بازی های اندرویدی و آی او اس پرطرفدار ترین نرم افزار های گوشی های هوشمند هستند که اغلب کاربران در این فضا به دنبال بهترین نتیجه در این فضا هستند .

بهترین بازی های اندروید و ios در این هفته زیر ذره بین زوم تک

در این مقاله سعی میکنیم بهترینهای این هفته در بین بازی های اندرویدی و ios را برای شما عزیزان ارائه نماییم. پس با ما همراه باشید.

بازی Seashine

بازی Seashineقیمت: مجانی

ژانر: اکتشاف

دانلود در اندروید و ios

شما به عنوان یک عروس دریایی کوچک و ضعیف متولد میشوید و برای حفظ نور در اعماق اقیانوس تلاش میکنید. رازهای آن را کشف میکنید و برای اینکه چند ثانیه بیشتر زنده بمانید، نورهایی را که پیدا میکنید جذب میکنید. باید مراقب باشید… این محل همانقدر که شاعرانه به نظر میرسد، موجودات و گیاهان عجیب و غریبی در آن در کمین اند تا شما را نیش بزنند.

بازی Diner Dash

بازی Diner Dash

قیمت: مجانی

ژانر: بازی سرعتی

دانلود در ios

یک غواص است که باید در یک فرود بی پایان به عمق اقیانوس از کوسه ها و موانعی که بر سر راهش وجود دارد دوری کند.

بازی Blocky highway

Blocky-Highway

قیمت: مجانی

ژانر: مسابقه/ دونده بی پایان

دانلود در اندروید و ios

یک مسابقه بی پایان است که در آن شما میتوانید با همه جور وسیله نقلیه دیوانه وار مسابقه دهید. این بازی یک محیط گرافیکی زیبا و بچگانه دارد.

بازی Dungeon of the Endless

بازی  Dungeon of the Endless

قیمت: ۴.۹۹ دلار

ژانر: ماموریت دفاعی

دانلود در ios

یک بازی ترکیبی است که در آن بازیکن و تیمش باید از ژنراتور سفینه درحال سقوط خود محافظت کنند درحالیکه در بررسی یک سیاهچاله هستند و همه اینها در شرایطیاست که با امواجی از عجایب و رویدادهای خاص مواجه اند.

بازی Tower Dwellers Gold

بازی Tower Dwellers

قیمت: مجانی

ژانر: تدابیر جنگی

دانلود در ios و اندروید

یک بازی دفاعی است که در آن شما را وادار به کنترل قهرمانان قدرتمند،  واحد های مختلف هنر و صنعت برای تشکیل ارتش خود و کمک به حمله  میکند. داستان بازی حول یک منطقه از دست رفته است که شما ماموریت دارید آن را بازپس گیرید.

بازی Astral: Origin

بازی Astral: Origin

قیمت: ۰.۹۹ دلار

ژانر: RPG

دانلود در ios

شما به عنوان شخصیت اصلی Allen بای میکنید و سایر شخصیت ها در حال یک ماجراجویی بین سیارات هستندد. بازیکن در یک بازی داستان محور تجارب مختلفی از آفتاب سوختگی تا رازهای گوناگون جهان را کسب میکند.

منبع: phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.