طرح مفهومی زیبای آیفون

0
طرح مفهومی زیبای آیفون

این یک فیلیپ آیفون است!

برخی از ما گوشی های فیلیپ را خیلی دوست داشتیم.
هیچ وقت اتفاقی نمایشگر گوشیتان با کلید هایتان برخورد نمی کرد. گوشی برای روز ها شارژ نگه می داشت. هر بار که آن را باز می کردید حس می کردید کاپیتان کیرک هستید. این روز ها گوشی های ما بزرگ و یک دست و صفحه نمایش آن ها در پنل جلویی است. مارتین هاجک طراح تصمیم گرفت که گذشته و حال را با هم ادغام کند و یک آیفون فیلیپ از آینده برای ما بسازد.
هاجک از محبوبیت بالای گوشی های فلیپ به نام ” گاراکی ” در ژاپن الهام گرفت. این طراح نام طرح خود را GarekeiPhone گذاشته است.
جزئیات منتشر شده نشان می دهد که این گوشی بند نرمی دارد تا شما بتوانید آن را دور گردنتان بیاندازید. کاور این گوشی که به وسیله ی یک لولا ی ظریف سر جای خود قرار گرفته است، یک لوگوی اپل درخشان و یک دکمه ی روشن / خاموش دارد. زمانی که کاور را باز می کنید به دو نمایشگر بر می خورید که یکی برای اجرا و دیگری به عنوان کیبرد مورد استفاده قرار می گیرد.
طرح هاجک یک گوشی باریک و زیباست که طراحی زیبای اپل را فدای تولید ایده ی خود نمی کند. اضافه شدن صفحه ی دوم در زیر کاور به اندازه ی کافی برای به فکر انداختن شما جذاب است. شما جای بیشتری برای کیبرد و شکلک ها خواهید داشت. یک نمایشگر کوچک نیز در بیرون، اعلانات را در اختیار شما قرار می دهد.
اما این که هاجک چنین طرحی را تصور کرده است به این معنی نیست که همچین گوشی می خواهد. او به کریو بلاگ CNET گفت که :” مطمئن نیستم که خودم شخصا یک گوشی فیلیپ بخواهم، با این حال آیفون ۶ من به نظرم کمی جمع و جور است.”

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.