نگاهی به بازی Battlefield Hardline [ویدئو]

1
نگاهی به بازی battlefield hardline

در مقالات جدید بخش بازی دو بازی بسیار هیجان انگیز  ریسینگ The Crew [ویدئو] و Resident Evil Revelations 2 [ویدئو] رو مورد بررسی قرار دادیم ، اما به نظر اومد انتشار بازی Battlefield Hardline در زوم تک برای شما جذابیت خاصی داشته باشه.  در بازار بازی های رایانه ای در میان تمامی سبک های موجود   battlefield و call of duty جزو بهترین و پرفروش ترین بازی ها چه در ایران و چه در جهان هستند . چند ماه پیش وقتی call of duty advanced warfare به بازار عرضه شد ، همگی ما منتظر نسخه ای جدیدی هم از battlefield بودیم..که  این بازی اکنون برای سیستم ها و کنسول ها قابل دسترس است. دیگر بدون مقدمه به این بازی میپردازیم.

نگاهی به بازی Battlefield Hardline [ویدئو]

بازی Battlefield Hardline

داستان بازی بگونه است که این بازی روایت مبارزات پلیسی در شهر های امریکا بخصوص لس آنجلس است ، پلیس ها به مبارزه با سارقین و آشوبگران می پردازند. اسلحه ها و لباس های پلیس ها و دزدان بسیار متنوع و زیباست .گرافیک بازی بگونه ای است که کاربر خود را در محیط واقعی حس می نماید. راستی وقتی از بانک در جایگاه دزد دارید دزدی میکنید حس بسیار باور پذیری به ادم دست میده.

نگاهی به بازی Battlefield Hardline [ویدئو]

جزئیات بازی Battlefield Hardline

این بازی در حقیقن یک بازی گروهی است اگر تک تک دزد ها وظایفشان را به درست انجام دهند بازی به موفقیت انجام می پذیرد و کوچکترین اشتباه اعضای گروه ممکن است دزد ها را در دام پلیس بیاندازد .و همچنین تنها در صورتی دستگیری و کشتن دزد ها توسط پلیس انجام میگیرد که تمام پلیس ها وظایف خود را به درستی انجام دهند . راه های سرقت و دستگیری فراوانی در بازی گنجانده شده که شاید هیچ خلاف کار و پلیسی در هنگام ماموریتش آن را انجام ندهد اما شما در بازی battlefield hardline میتوانید انجام دهید. نظر شما راجب به بازی battlefield hardline ؟ یا hardline خواسته های گیمر ها را بر آورده کند؟ آیا انقدر خوب بوده که بتواند از رقیبان پیشی بگیرد؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.