دلیل موفقیت کمتر کسب و کار های خانگی در طول تاریخ

0
دلیل موفقیت کمتر کسب و کار های خانگی در طول تاریخ

در اقتصاد امروز کسب و کارهای خانوادگی تاثیر بسیار بالایی در اقتصاد هر کشور را داراست ، حتی این آمار ۸۰ درصد از سهم تولید ناخالص برخی از کشور ها را داراست . تاثیر این نوع مجموعه های اقتصادی در اقتصاد ایران بیشتر است ، براساس تحقیقاتی که در دانشگاه هاروارد انجام گرفته است ، کسب و کارهای خانگی در همه کشور ها بیش از دو سوم سهم بازار را در اختیار دارند .

 

ماندگاری کسب و کار های خانگی و انتقال کسب و کار به نسل های دوم و سوم در درصد کمتری از صاحبان کسب و کارها انجام می پذیرد . این در حالی است که هم افزایی و افزایش برآیند کاری در کسب و کار های خانگی به دلیل یک سو بودن اعضای خانواده بسیار زیاد است .

در راستای مدیریت کسب و کار های خانوادگی همایشی در ۱۲ شهریور ماه در تهران برکزار خواهد شد که در ادامه پست به بررسی این همایش خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

اولین همایش کسب و کارهای خانوادگی در ایران
یک رویداد استثنایی..
اولین همایش مدیریت کسب وکارهای خانوادگی یک رویداد ملی است که باهدف ارائه راهکارهایی علمی و کاربردی برای کسب وکارهای خانوادگی شکل گرفته است. این همایش رویدادی می باشد که به مدیران و صاحبان کسب وکارهای خانوادگی و محققین و علاقه مندان به این حوزه، راهکارهایی برای ماندگاری، پایداری، موفقیت و رشد بیشتر ارائه می دهد.
به یاری خداوند و همکاری کارآفرینان و اساتید، اولین همایش مدیریت کسب وکارهای خانوادگی، در ۱۲شهریور ماه در تهران برگزار خواهد شد. در این همایش تلاش می شود به موضوعات و مسائل بومی فرهنگی در کسب وکارهای خانوادگی کشورمان توجه شود.
حضور ویدیویی آقای پروفسور جان دیویس از مدرسه کسب وکار هاروارد، یک فرصت استثنایی برای استفاده کارآفرینان و مدیران کسب وکارهای خانوادگی و مشاورین و محققین این حوزه خواهد بود.
همچنین اساتید و مشاورین حاذق این حوزه در ایران تلاش می کنند تا با ارائه تجربیات واقعی خود، راهکارهای مناسبی جهت بالندگی بیشتر کسب وکارهای فامیلی در ایران، فراهم نمایند.

برنامه همایش
برنامه همایش در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ خواهد بود که از ساعت ۱۴ آغاز و تا ساعت ۲۱ ارامه خواهد داشت.
محورهای بررسی و سخنرانی در همایش به شرح زیر است:
عوامل موفقیت در کسب وکارهای خانوادگی- نمونه هایی از ایران و جهان
چالش های کسب و کار های خانوادگی ایران در مسیر ماندگاری و توسعه- ارائه موارد کاربردی از چالشهای بومی در ایران
کسب و کارهای خانوادگی در جهان- فرصتها و تهدیدها
نظام جانشینی موفق در کسب و کارهای خانوادگی
بحث و بررسی و تبادل تجربیات در این حوزه با حضور تنی چند از مالکین و مدیران کسب وکارهای موفق خانوادگی در ایران
سخنرانان

پروفسور جان دیویس
رئیس برنامه های آموزشی کسب و کار خانوادگی در دانشکده کسب وکار دانشگاه هاروارد از سال ۱۹۹۶
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید

دکتر روح اله ابراهیم نژاد
مدرس دانشگاه و مشاور کسب و کارهای خانوادگی
برای آشنایی بیشتر: http://drebrahimnejad.ir

دکتر حسین صامعی
مدرس دانشگاه و مشاور

پنل تخصصی از برخی از مدیران و صاحبان کسب و کار خانوادگی
با حضور جناب آقای عرفانیان، جناب آقای سعید جابرانصاری، جناب آقای پاشاپور،سرکار خانم گرامی، سرکارخانم خاوازی، دکتر مرسل صدیق، سرکار خانم بنفشه صدیق و ……

اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین   http://namadmarketing.com/fb

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.