جلوگیری از نمایش تصاویر پیش فرض در Gmail و تبلیغات مزاحم در فایرفاکس

0
mozila
mozila

جلوگیری از نمایش تصاویر پیش فرض در Gmail  و تبلیغات مزاحم در فایرفاکس : تبلیغات ، به بخش اجتناب ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده اند ، گاهی اوقات آنها بی خطرند و به راحتی نادیده گرفته می شوند ، اما برخی اوقات آزار دهنده به نظر رسیده و گذر از آنها سخت به نظر می رسد .

mozila
mozila

فایر فاکس روش های متعددی را جهت کنترل نمایش این تبلیغات به شما ارائه می دهد که می توانید به وسیله آنها ، این تبلیغات را پنهان کرده و یا به طور کامل مسدود نمایید . همچنین Gmail که در حال حاضر به طور پیش فرض تصاویری را نمایش می دهد ، این امکان را در تنظیمات خود ارائه می دهد که توسط آن این تصاویر بدون اجازه شما نمایش داده نشوند .

تنظیمات فایر فاکس:

۱- به طور پیش فرض ، فایر فاکس می تواند پاپ آپ ها را مسدود کرده و از بارگذاری تصاویر جلوگیری کند .

1

۲- Flash block

این افزونه (Add-on) یکی از افزونه های ضروری برای مسدود کردن آگهی های اجرا شده با فلش می باشد . قابل ذکر است که برای استفاده از این افزونه نیاز به جاوا اسکریپت می باشد.

۳- Adblock plus

Adblock plus بسیار قوی تر از Flash block می باشد . این افزونه می تواند همه نوع تبلیغات را مسدود کند و فیلتر ها را به صورت دستی می توان طبق نظر خود تنظیم کرد .

2

۴- Yes Script

این افزونه برخلاف افزونه ی No script ، روش دیگری را دنبال می کند . در این افزونه ، فرض بر این است که تمامی جاوا اسکریپت ها بد نیستند ، بنابراین آن را به طور پیش فرض مسدود نمی کند . شما می توانید از طریق نوار وضعیت مرورگر خود و پنجره Options ، جاوا اسکریپت هایی را که می خواهید فعال باقی بمانن و نیز سایت هایی که می خواهید مسدود شوند را تعیین کرده و با افزونه ی Yes Script آنها را طبق میل خود کنترل کنید .

تنظیمات Gmail :

مسیر زیر را دنبال کنید تا به هدف مورد نظر برسید :

به قسمت Gmail’s setting  رفته و از سربرگ  General ، به گزینه ی Images رجوع کنید و سپس روی مورد دوم ، یعنی Ask before displaying external images  کلیک کرده تا دیگر تصاویری بدون اجازه ی شما نمایش داده نشوند .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.