آئودی SQ5 TDI Plus معرفی شد

0
آئودی SQ5 TDI Plus معرفی شد

اخبار خودرو : آئودی یک خودرو جدید را در خانواده ی S خود اضافه نمود. این خودرو آئودی SQ5 TDI Plus است که با یک موتور ۳.۰ لیتری  بی توربو V6 آست. این خودرو توانایی تولید ۳۴۰ اسب بخار و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور را دارد.

آئودی  SQ5 TDI Plus

این خودرو آئودی  SQ5 TDI Plus جدید ، میتواند صفر تا صد را در عرض ۵.۱ ثانیه طی کند و نهایت سرعت آن ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

همانند تمامی خودرو های کلاس S آئودی این خودرو هم چهار چرخ متحرک است. این شاستی بلند جدید همراه با چرخ های سیاه و سفید ۲۱ اینچی آمده است.

آئودی SQ5 TDI Plus معرفی شدآئودی SQ5 TDI Plus ، نسبت به نسل قبل پیشرفت های بسیاری داشته است و البته این پیشرفت های جدید تنها شامل مشخصات فنی این خودور نمیشود چرا که بیشتر از مشخصات فنی و موتوری آن به راحتی سر نشینان و امکانات داخلی آن توجه شده است تا بتواند به عنوان یک خودرو خانوادگی تجربه خوبی را برای سرنشینان رقم بزند.

در کل با یک خودرو بسیار خوب دیگر از آئودی رو به رو هستیم ، شاستی بلندی که میتواند از تمام جهات شما را راض نگه دارد. برای یافتن جزئیات بیشتر میتوانید به این لینک مراجعه کنید. لازم به ذکر است که که آئودی SQ5 TDI Plus  جدید از قیمت حدود ۶۷.۷۰۰ پوند شروع خواهد شد.

راستی در بخش اخبار خودرو زوم تک به تازگی بخشی هم بنام قیمت خودرو اضافه شده است که پیشنهاد میکنم حتما از اون هم دیدن کنید. مطمئنم براتون جالب خواهد بود. منتظر نظرات شما در مورد بخش جدید زوم تک هستم.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.