آئودی Q7 اولترا عرضه شد

2
آئودی Q7 اولترا عرضه شد

آئودی نسخه ی جدید خودرو خود را با نام آئودی Q7 اولترا در اروپا راه اندازی کرده است . خودرو Q7 اولترا با یک موتور ۳.۰ TDI طراحی شده است که مصرف سوخت آن را به شکل قابل توجهی کاهش داده است.

آئودی Q7 اولترا عرضه شد

آئودی Q7 اولترا عرضه شد آئودی Q7 اولترا به لطف طراحی موتور جدیدش توانایی تولید ۲۱۸ اسب بخار را دارد و همچنین ۳۳۹ فوت پوند گشتاور این خودرو است. بر اساس تست هایی که با این خودرو انجام شده است آئودی Q7 اولترا ، توانسته پس از حرکت از حالت ساکن با گذشت ۷.۱ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برسد.

نسخه ی دیزلی خودرو آئودی Q7 اولترا جدید هم در راه عرضه در بازار میباشد . که مشتریان میتوانند هم اکنون آن را سفارش دهند. آئودی Q7 اولترا به لطف موتور ۳.۰ TDI quattro خود نه تنها توانسته مصرف سوخت خود را به حدود ۵.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر کاهش دهد بلکه نمره US mpg آن به ۴۲.۸ رسیده است.

این خودرو با تغییرات موتوری که تجربه کرده است ، توانسته مصرف سوخت خود را ۲۸ درصد نسبت به مدل قبلی کاهش دهد. نتایجی که آئودی Q7 اولترا ثبت کرده است به نظر میرسد که آِن خودرو بسیار خوبی برای طبیعت و طبیعت دوستان میباشد. همانطور که گفته بودیم زمان صفر تا صدی که این خودرو ثبت کرده است ۷.۱ ثانیه میباشد همچنین نهایت سرعت آن ۲۱۶ کیلومتر میباشد. هرچند نهایت سرعت آن چندان چشم گیر نیست اما میتوان از این مقدار سرعت به جهت کم مصرفی آن چشم پوشی کرد.

قیمت گذاری ها برای آئودی Q7 اولترا از ۵۸.۰۰۰ یورو ( برابر با نزدیک ۲۰۰ میلیون تومان ) شروع میشود. در حال حاضر این خودرو تنها در اروپا قابل تهیه میباشد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.