آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت ۵۰۰ کیلومتر !

0
آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت 500 کیلومتر !

آئودی به تازگی چند عکس جدید از  تیزر خودرو SUV الکتریکی خود منتشر نموده است. آئودی  E-tron Quattro Concept ، اولین خودرویی است که آئودی در مقیاس بزرگ تولید کرده و انتظار میرود که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شود.

آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت ۵۰۰ کیلومتر !

آئودی E-tron Quattro Concept جدید ، ظاهرا با برد ۳۱۰ مایل برابر با ۵۰۰ کیلو متر خواهد آمد . منبع تغذیه این خودرو یک باتری لیتیوم یونی بزرگ میباشد که بین محور واقع شده است.

خودرو آئودی e-tron quattro مفهومی ، از پایه ، به عنوان یک خودرو تمام الکتریکی طراحی شده است. این طراحی را به گونه ای انجام داده اند که در اولین نگاه ثابت کند ، در بخش خود پیشگام است. این آئودی مفهومی ، توانسته با راه حل ها و اقدامات خلاقانه ای که در بخش فنی آن استفاده شده است ، کشش آیرودینامیکی را کاهش دهد. عناصر آیرودینامیکی متحرک در جلو ، در دو طرف و عقب بهبود یافته اند و جریان هوا را در اطراف خودرو بسیار بهتر به گردش در میاورند. همچنین در قست زیرین این خودرو تلاش هایی برای آیرودینامیکی تر کردن آن شده و همه و همه ی این خلاقیت ها باعث شده اند که یک رکورد جدید در SUV ها به ثبت برسد. این تغییرات فنی ، کمک بسیار قابل توجهی کرده اند که این خودرو به تواند به سرعت بسیار بالای بیش از ۵۰۰ کیلومتر ( ۳۱۰ مایل ) دست یابد.

آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت 500 کیلومتر !جزئیات بیشتر در مورد این SUV الکتریکی شرکت آئودی زمانی مشخص خواهند شد که نسخه ی مفهومی آن در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت در ماه سپتامبر پرده شود. شما میتوانید در این لینک ، جزئیات و اطلاعات بیشتر راجب به آئودی e-tron quattro مفهومی به دست آورید.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.