آئودی A7 سال ۲۰۱۷ چگونه خواهد بود ؟

0
آئودی A7 سال 2017 چگونه خواهد بود ؟

آئودی قرار است برای جایگزین کردن آئودی A7 ، از این خودرو در سال ۲۰۱۷ یک نسخه جدید بسازد. و حتما هم نسخه ی جدید در مقایسه با نسخه ی موجود فعلی این خودرو ، بهبود یافته تر و پیشرفته تر خواهد بود. آئودی A7 جدید موسوم به C8 انتظار میرود بنا به خواسته های کابران در چند مدل با مشخصات موتوری متفاوت تولید شود. یکی از این گزینه ها موتوری خواهد بود که ۲ لیتری چهار سیلندر است و ۲۵۲ اسب بخار توان موتوری دارد و در حال حاضر در اروپا ارائه شده است.

آئودی A7 سال ۲۰۱۷ چگونه خواهد بود ؟

از آئودی A7 آینده انتظار میرود نسخه ای هم داشته باشد که توان موتوی ۳۲۶ اسب بخار دارد و موتور آن هم از ویژگی e-boost بهره ببرد. بالاترین نسخه با بالاترین قدرت هم از آئودی A7 یک موتور توربو شارِِژ ۳.۰ لیتری خواهد داشت که توان تولید قدرت ۵۷۵ اسب بخار را دارد. احتمالا نسخه ای که توان تولید ۵۷۵ اسب بخار را داشته باشد پسوندی همانند RS 7 به این نسخه اضافه خواهد شد.

نسخه ی دو گانه و هیبرید A7 از یک موتور توربو تیپ V6 استفاده خواهد کرد.با وجود گزینه های جدید برای قدرت و توانایی خودوری A7 2017 از این خودرو انتظار میرود که نسبت به مدل فعلی خود موضعی پایین تر یا آرام تر داشته باشد اما در عوض در مدل های گسترده و با توان های گوناگون عرضه شود. برای طراحی داخلی آن هم دقت خاصی به خرج داده شده است و در همه ی زمینه ها چه از نظر امنیت چه زیبایی و چه راحتی سرنشینان و کار با امکانات آن بسیار خوب عمل کرده اند.انتظار میرود برای کنترل ها و حالت های ماشین تنها به صفحه نمایش آن بسنده کنند. رنگ های درون آن به گونه ای برنامه ریزی شده است که شعاع دید و رانندگی در شب را برای راننده راحت تر دلپذیر تر سازند. هنوز هیچ جزئیاتی راجب به قیمت برای نسخه های مختلف سال ۲۰۱۷ موجود نیست.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.