عضویت در کانال تلگرام زوم تک

تلویزیون استریمینگ اپل به زودی راه اندازی خواهد شد

۰

اپل به تازگی خدمات زیادی را ارائه داده است. برای مثال اپل CarPlay که در خودرو ها کاربرد دارد. حال ما زمزمه هایی راجب سرویس جدید تلویزیونی اپل شنیده ایم و برخی جزئیات هم برای زمان راه اندازی این سرویس موجود است. در حال حاضر و با توجه به گزارش هایی که موجود میباشند این خدمات جدید اپل نزدیک به راه اندازی است.

تلویزیون استریمینگ اپل به زودی راه اندازی خواهد شد

با توجه به یک گزارش جدید که از منبع معتبر نیویورک پست منتشر شده است، اپل به شکل قابل توجهی در حال مذارکرات با شبکه های تلویزیونی میباشد. در تلاش برای ثبت یک توافق با آنان است.

اپل به وسیله نزدیکان و کار آشنایانی که در این حوزه دارد در حال مذاکره ای با شبکه های تلویزیونی است این مسئله به این دلیل مهم است که اپل میخواهد سرویس گسترده ای را ارائه دهد و بتواند تلویزیون ها محلی در تمام مناطق ایالات متحده  را تحت پوشش درآورد.

بر اساس این گزارش ظاهرا تمام نکات فنی این سرویس آمده ی بهره برداری میباشد برای شروع به کار اپل تنها باید از سد این مذاکرات رد شود و با شبکه های تلویزیونی هم توافق کند، پس با این اوصاف احتمالا این سرویس در همین سال و به احتمال قوی در ماه سپتامبر معرفی میشود.

آیفون ۶S و آیفون ۶S PLUS هم قرار است در ماه سپتامبر معرفی شود. با این حالات اگر تا آن زمان اپل به توافقی با شبکه ها برسد . میتوانیم در ماه سپتامبر در کنفرانس اپل شاهد چندین محصول و چند خدمات از شرکت اپل باشیم.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.