طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

قابلیت AR Emoji در سامسونگ گلکسی اس 9

0

قابلیت AR Emoji در سامسونگ گلکسی اس 9: همانطور که در اخبار گفته شد، در موبایل جدید هوشمند سامسونگ گلکسی اس 9 قابلیتی وجود دارد که می تواند از چهره شما، به صورت واقعیت مجازی، ایموجی طراحی کند.

شرکت اپل که در محصولات تلفن های هوشمند خود، قابلیت انیمیشن سازی ایموجی ها را قرار داده بود، امروز یک رقیب جدید پیدا کرده است. ناگفته نماند که قابلیت های AR Emoji در سامسونگ گلکسی اس 9 خیلی بیشتر می باشد و همچنین کیفیت تصویر و تشخیص چهره نیز در این موبایل، بسیار بالا است.

قابلیت AI Emoji

همانطور که می توانید مشاهده کنید، این قابلیت در سامسونگ گلکسی اس 9، به شما این اجازه را می دهد که با دوربین، چهره خود را به سیستم معرفی کنید و سپس حالت های دلخواه ایموجی خود را انتخاب کنید، پس از انتخاب حالت های مختلف ایموجی خود، می توانید ایموجی تولید شده از چهره خود را مشاهده کنید.

نکته ای که در این سیستم هوشمند بکار رفته شده در ساسمونگ گلکسی اس 9 وجود دارد، غیرقابل تشخیص بودن لبخند می باشد، شما اگر در جلوی دوربین برای تشخیص چهره خود، لبخند بزنید، متاسفانه نرم افزار موبایل لبخند شما را تشخیص نمی دهد و همان تصویر اصلی شما را برای ساختن ایموجی، جایگذاری می کند.

قابلیت AI Emoji

قابلیت AR Emoji، دقیقا همانند قابلیت ساخت انیمیشن ها و ایموجی های متحرک در موبایل های آیفون می باشد، ولی این سری، قابلیت های AR Emoji بیشتر از آیفون بوده و همراه با حالت های مختلف ارائه می شود.

 

تهیه شده در زوم تک.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران