مراسم اختتامیه مسابقات برنامه نویسی ” اپ تلنت ۲۰۱۵″ پنجشنبه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد

0
اپ تلنت

همانطور که در خبر نشست خبری موبیرو ” مسابقات برنامه نویسی اندروید اپ تلنت “ اشاره شد ، اختتامیه مسابقات برنامه نویسی اندروید اپ تلنت ۴ تیر ماه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر از این مراسم با ما همراه باشید.

مراسم اختتامیه مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت ۲۰۱۵ در دانشگاه تهران

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی شرکت "موبیرو" مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات برنامه نویسی "اپ تلنت" روز پنجشنبه ۴ تیرماه در پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
در این مراسم که با حضور برگزار کنندگان این مسابقات (موبیرو و همراه اول)، شرکت کنندگان، اسپانسرها و میهمانان ویژه برگزار خواهد شد، نتایج مسابقه و نفرات برتر اعلام می شود.
برای نفرات برتر جوایز ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون ریالی در نظر گرفته شده و آثار برگزیده ، در صورت توافق ، برای تجاری سازی از حمایت موبیرو و همراه اول برخوردار خواهند شد.
مسابقه برنامه نویسی اندروید AppTalent در راستای توسعه نرم ¬افزارهای کاربردی فارسی و تشویق و ترغیب دانشجویان به فعالیت در این حوزه، توسط همراه اول و موبیرو برگزار می شود.

از اهداف برگزاری این مسابقات کمک به برنامه نویسان اندروید برای گسترش فعالیت های خود در حوزه تولید اپلیکیشن های کاربردی می باشد. شایان ذکر است مسابقه برنامه­ نویسی اندروید اپ تلنت در راستای گسترش اپلیکیشن های کاربردی در ایران بوده و هدف این مسابقات تشویق دانشجویان به فعالیت بیشتر و بهتر در این حوزه است.

می توانید اطلاعات بیشتری را  در وب سایت رسمی موبیرو بدست آورید . / apptalent.ir

پوشش زنده مراسم اختتامیه مسابقات اپ تلنت از زوم تک

زوم تک به عنوان حامی رسانه ای این مسابقات ، پوشش زنده خبری از این مراسم را خواهد داشت ، از علاقه مندان به حوزه برنامه نویسی اندروید پیشنهاد میکنم این مراسم را بصورت زنده از زوم تک دنبال نمایید.

پوستر مسابقات :

مراسم اختتامیه مسابقات برنامه نویسی " اپ تلنت 2015" پنجشنبه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد

منبع : روابط عمومی موبیرو

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.