اَپ شو : معرفی اپلیکیشن Seene ابزاری برای تصاویر حرفه ای

0
معرفی اپ seene

اپ شو : اپلیکشن ها مانند خوراک برای اسمارت فون ها هستندد. هرچقدر این خوراک ها برای کاربراین امکانات جذاب تری ارائه درهند بیشتر مورد توجه قرار میگیرند و برروی اسمارت فون ها نصب میشوند. همگی با نرم افزار فوق العاده اینستاگرام آشنایی کامل داریم اما برای کسانی که اطلاعات کافی ندارند باید به صورت خلاصه گفت اینستاگرام مکانی برای به اشتراک گذاری عکس هاست. اینبار نرم افزار seene را معرفی میکنیم. این نرم افزار اکثر قابلیت های اینستاگرام را داراست با این تفاوت که عکس های به اشتراک گذاری شده در آن سه یعدی هستند.

معرفی اپ seene

اپلیکیشن Seene

seene یک اپلیکیشن فوق العاده برای اندروید و ای او اس هست که مطمعنا در اولین ورود شما را مجذوب خود خواهد کرد ، این برنامه شباهت های بسیاری به اینستاگرام دارد با این تفاوت که اپلیکیشن seene از عکس های سه بعدی به جای عکس های معمولی استفاده میکند.شما در این اپلیکیشن حتی یک عکس معمولی هم مشاهده نخواهید کرد . و تمامی عکس ها به صورت سه بعدی تهیه شده به طوری که شما با تکان دادن گوشی میتوانید اطراف سوژه حاضر در عکس را مشاهده کنید که تجربه ای فوق العاده را برایتان رقم خواهد زد .

معرفی اپ seene

قابلیت ها ویژه ی اپلیکیشن seene

شما علاوه بر مشاهده عکس هایی که توسط کاربران مختلف در نرم افزار ارسال شده اند ، خودتان هم میتوانید به تولید این نوع عکس ها بپردازید.امکات  تهیه ی عکس های سه بعدی به سبک seene برای تمام گوشی ها مهیا شده است .شما میتوانید با عکی گرفتن دور سوژه مورد نظر بچرخید و نرم افزار از عکس های داده شده توسط شما ،عکسی سه بعدی تهیه میکند.

دانلود از بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.