برنامه های اپل برای ماشین خودکار خود منتشر شد

0
برنامه های اپل برای ماشین خودکار خود منتشر شد

اسنادی که توسط Guardian منتشر شده نشان می دهد که این پروژه به واقع وجود خواهد داشت و بر اساس گزارش این کمپانی در حال انتخاب مکانی برای تست محصول خود است.
ممکن است اپل تصمیم بگیرد که ماشین خودکار خود را در منطقه ای خارج از سانفرانسیسکو امتحان کند.
این خبر، که بر اساس اسنادی که جمع آوری کرده است می نویسد که اپل با مقامات ایستگاهGoMentum ، یک ایستگاه اسلحه ی ارتش سابق در نزدیکی سانفرانسیسکو که هم اکنون به منطقه ی فوق امنیتی برای تست ماشین های خودکار تبدیل شده است، ملاقات داشته است. GoMentum می گوید که زمین ۵۰۰۰ هکتاری اش که ۲۰ مایل جاده ی آسفالته دارد، ” امن ترین و بزرگترین مکان در جهان برای تست ماشین ها است و تبدیل به یک مرکز ” از برنامه های مخصوص ماشین ها و تکنولوژی های ماشینی اتومات شده است. به نظر می رسد چنین مکانی به درد کمپانی پنهان کاری مانند اپل می خورد. شرکت هوندا نیز از این مکان برای تست تکنولوژی های رانندگی اتوماتیک استفاده می کند.
فرانک فیرون، یک مهندس در کمپانی اپل، به GoMentum نوشته که ” ما علاقه مندیم که راجع به زمان و امکان استفاده از این مکان اطلاعاتی به دست آوریم، و این که آیا نیازی به هماهنگی با کمپانی های دیگری که از این مکان استفاده می کنند داریم یا خیر.” در ایمیل دیگری از یک مقام رسمی شرکت GoMentum به فیرون، این مقام رسمی گفته است که ” ما هنوز هم برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده ی برنامه ی تست شما مایل به دیدارتان هستیم.”
اپل از اظهار نظر راجع به این موضوع اجتناب کرد.
گاردین اسنادی را که در نوشتن گزارش خود از آن ها استفاده کرده بود را منتشر نکرد و هنوز معلوم نیست که اپل به طور مستقیم به ساخت ماشین ها الکترونیکی خودکار اشاره کرده باشد. ممکن است این کمپانی برای دلایل دیگری به منطقه ی گومنتون نیاز داشته باشد، برای مثال تست کردن تکنولوژی های ماشینی در فضایی واقعی از یک آزمایشگاه. و حتی اگر اپل در حال حاضر در حال تحقیق روی تکنولوژی ماشین های خودکار باشد، هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد این کمپانی در آینده ماشین خودکاری را وارد بازار خواهد کرد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.