آیفون بعدی اپل در ۱۸ شهریور پرده برداری خواهد شد

0
آیفون بعدی اپل در 18 شهریور پرده برداری خواهد شد

عنوان زمان معرفی آیفون جدید بسیار مورد استفاده قرار گرفته و هرچند همه ی گفته ها از شایعات منشا میگرفتند اما برخی از آنها هم تایید شده است. پیش از شایعات کنونی ما مطمعا بودیم که آیفون های جدید اپل که سری s از آیفون ۶ خواهند بود در ماه سپتامبر معرفی خواهند شد. اکنون در این رابطه مشخص شده است که روز معرفی ۹ سپتامبر ، مصادف با چهارشنبه ۱۸ شهریور انتخاب شده است. هرچند این زمان هم یک شایعه میباشد اما احتمال وقوع آن نسبت به شایعات دیگر بیشتر است.

آیفون بعدی اپل در ۱۸ شهریور پرده برداری خواهد شد

سه دستگاه از آیفون های قبلی شرکت اپل در ماه سپتامبر پرده برداری شده بودند. اگر به خاطر داشته باشید این دستگاه ها آیفون های ۵ و ۵S و همچنین نسخه ی بعد آنها آیفون ۶ بودند. در حال حاضر به نظر میرسد که اپل قصد دارد تعداد دستگاه هایی را که در سپتامبر معرفی کرده است بیشتر کند و تاریخ معرفی رسمی نسل بعدی آیفون ۹ سپتامبر است. هرچند هنوز در این رابطه و زمان معرفی از سوی شرکت اپل هیچ چیز اعلام نشده است.

در حال حاضر شایعات و مشخصات زیادی از سری بعدی آیفون اپل به بیرون درز کرده است . یکی از این شایعات که بسیار باور پذیر بود پنل جلویی گوشی آیفون ۶S است که پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم مطالعه کنید. اما متاسفانه همانطور که گفتیم هنوز چیز دقیقی از سوی شرکت اپل گفته نشده است.

به محض اینکه هر گونه اطلاعات بیشتر راجب به این محصول و تاریخ معرفی آن به دست ما رسید به شما اطلاع خواهیم داد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.