آیفون ۶ اس چهار برابر از آیفون ۶ اس پلاس محبوب تر است

0
آیفون 6 اس

با توجه به گزارش جدید رسیده از Localystics آیفون ۶ اس چهار برابر از آیفون ۶ اس پلاس در اولین هفته از فروش آیفون های جدید محبوب تر است. طبق آمار و ارقام این گزارش آیفون ۶ اس در حال حاضر ۱.۵ درصد از کل آیفون های فعال را تشکیل می دهد در حالی که این رقم برای آیفون ۶ اس پلاس تنها ۰.۴ درصد است.

iPhone-6s-vs-iPhone-6s-Plus

با توجه به بزرگ تر بودن و گران تر بودن آیفون ۶ اس پلاس نسبت به آیفون ۶ اس، کمتر بودن فروش این فبلت طبیعی است. البته با این وجود آیفون ۶ اس پلاس نسبت به سری قبلی آن یعنی آیفون ۶ پلاس فروش بهتری داشته است. سال گذشته درصد فروش آیفون ۶ پلاس ۰.۳ درصد بود که در مقایسه با فروش ۲.۴ درصد آیفون ۶ خیلی کمتر بوده است.

تذکر به این نکته ضروری است که کمتر بودن رقم مربوط به فروش آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس نسبت به آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس به معنی کاهش فروش آیفون های جدید نیست بلکه به این علت است که تعداد آیفون های فعال افزایش یافته و لذا آیفون های جدید با وجود این که نسبت به مدل قبلی رشد فروش داشته اند اما سهم کمتری در کل آیفون های فعال دارند.

اپل اعلام کرده که در اولین هفته از فروش آیفون های جدید ۱۳ میلیون از این گوشی ها به فروش رسیده در حالی که این رقم برای مدت مشابه پارسال برای ایفون ۶ و آیفون ۶ پلاس ۱۰ میلیون دستگاه بوده است.

اگر شما مشتاق هستید که بدانید کدام آیفون بیشتر از بقیه محبوب است باید بگوییم که در واقع آیفون ۶ با حدود یک سوم از آیفون های فعال محبوب ترین آیفون و بعد از آن آیفون ۵ اس با ۲۳.۲ درصد و آیفون ۵ با ۱۱.۲ درصد بیشترین کاربر را دارند. البته باید به این نکته توجه کنید که این آمار و ارقام از آمار فروش به دست نیامده بلکه با استناد به تعداد آیفون های فعال کاربران تهیه شده است.

منبع: phonearena

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.