اپل انگشتر هوشمند تولید خواهد کرد!؟

0
اپل انگشتر هوشمند تولید خواهند کرد!؟

 در این روز ها همه ی اتفاقات عجیب شده اند، چه در دنیای حقیقی و بیشتر از آن در دنیای مجازی. در سال ۲۰۱۵ کمتر وسیله ای وجود دارد که در آخر آن نام هوشمند اضافه نشده باشد. اول از همه ساعت هوشمند وارد شد و از آن به بعد جوراب و کفش های هوشمند هم به وجود آمدند.اما اکنون صحبت ها در مورد تولید انگشتر هوشمند است،  آن هم انگشتر هوشمندی که اپل تولید خواهد کرد.

چند وقتی است که اطلاعاتی از ثبت پتنت جدید از سوی اپل منتشر شده اند. گفته میشود که اپل به دنبال تولید انگشتر هوشمند است که با یک صفحه لمسی کاملا منعطف و میکروفن جهت برقراری تماس های صوتی و همچنین کمک گرفتن از دستیار صوتی اپل عرضه خواهد شد . در این انگشتر نیز باتری قابل شارژی قرار خواهد داشت تا اعمال اینچنی را انجام دهد.اپل انگشتر هوشمند تولید خواهد کرد!؟

بر اساس شایعات موجود ، این انگشتر iRing  نام دارد ، اما هنوز قابلیت ها و یا کاربرد این محصول مشخص نیست. اما احتمالا با وجود میکروفون و صفحه لمسی ، کاربری بیشتری از اعلام نوتیفیکیشن ها خواهد داشت. کنترل شاتر دوربین و   پاسخ دادن به تماس ها میتواند برخی از قابلیت های احتمالی آن باشد.

با توجه با اطلاعاتی که از این پتنت ثبت شده است. به نظر میرسد که این کمپانی به دنبال جایگذاری سنسور دوربین در آن میباشد و به منظور انجام اینکار در دل این پتنپ ، پتنت دیگری هم ثبت شده است. شاید بتوان با استفاده از این انگشتر لوازم خانه را کنترل کرد و یا مثلا با آن در سرویس اپل تی وی فیلم های جدید را جستجو نمود. اما در حال حاضر تمام اینها در مرحله ثبت اختراع قرار دارد و هیچ تضمینی نیست که اپل آن را به تولید انبوه برساند.اپل انگشتر هوشمند تولید خواهد کرد!؟البته ایده ی انگشتر در صنایع هوشمند از انگشتر ringly سر منشا میگرید. انگشتر ringly شما را از اعلان هایتان با خبر میکند و نمیتوان به آن لقب تمام هوشمند داد. اگر وجود انگشتر اپل صحت داشته باشد به زودی جزئیات بیشتر آن منتشر خواهد شد.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.