اپل برنامه ی جایگزینی دوربین iSight را برای iPhone 6 Plus آغاز می کند

0
اپل برنامه ی جایگزینی دوربین iSight را برای iPhone 6 Plus آغاز می کند

اپل اعلام کرده است که در بین سپتامبر ۲۰۱۴ و ژانویه ۲۰۱۵ برخی از گوشی های Apple iPhone 6 Plus را با دوربین های iSight به فروش رسانده است. این دوربین هایی که روی مدل های iPhone 6 Plus نصب شده بودند، حاوی اجزایی هستند که باعث می شوند عکس ها تار بیافتند. در نتیجه، اپل تصمیم گرفته است تا به صورت مجانی این دوربین ها را با نسخه های بهبود یافته و درست آن، جایگزین کند که البته شامل تعداد بسیار محدودی از این گوشی ها می شود.
اپل یک صفحه ی پشتیبانی مخصوص برای آن دسته از افرادی که این گوشی ها را تهیه کرده اند، ساخته است. برای این که شما شامل این برنامه ی جایگزینی شوید، دوربین پشت گوشی iPhone 6 Plus شما باید عکس های تار بگیرد و همچنین شماره سریال گوشی شما باید جزء رنجی باشد که خود کمپانی تعیین کرده است. این صفحه ی پشتیبانی شامل یک جعبه برای نوشتن شماره سریال گوشی iPhone 6 Plus تان می شود تا اطمینان حاصل کند که شما شامل آن دسته اشخاص می شوید. برای پیدا کردن شماره سریال گوشی خود می توانید به منوی تنظیمات رفته و در بخش عمومی، وارد قسمت “درباره ی ” شوید.
اگر گوشی Apple iPhone 6 Plus شما شامل این رنج شد، باید به نزدیک ترین مرکز خدماتی اپل و یا نزدیک ترین فروشگاه اپل بروید. گزینه ی دیگری که می توانید از آن استفاده کنید، تماس با پشتیبان تکنیکی اپل است. این برنامه به مدت سه سال ادامه خواهد داشت و این موضوع به خاطر این است که گوشی هایی که تحت تاثیر قرار گرفته اند ممکن است در همان موقع مشکلی را بروز ندهند.
” اپل متوجه شده است که در تعداد کمی از گوشی های iPhone 6 Plus، دوربین های iSight حاوی قسمت هایی هستند که باعث تار شدن عکس ها می شود. این مشکل در گوشی هایی با شماره سریال محدود هستند که از سپتامبر ۲۰۱۴ تا ژانویه ۲۰۱۵ به فروش رسیده اند. اگر گوشی iPhone 6 Plus عکس های تار می گیرد و در رنج شماره سریال عنوان شده قرار می گیرد، اپل به صورت رایگان دوربین شما را تعویض خواهد کرد. “

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.