سیری اپل ،تماس های شمارا پاسخ خواهد داد!

0
سیری اپل تماس های شمارا پاسخ خواهد داد!

اپل ظاهرا برنامه ها و ایده های بزرگی برای آینده دستیار صوتی ای او اس ، سیری دارد. این شرکت ظاهرا در حال توسعه طیف وسیعی از ویژگی های جدید برای دستیار خود میباشد.

سیری اپل تماس های شمارا پاسخ خواهد داد!

با توجه به گزارش اخیر که توسط سایت Business Insider منتشر شده است اپل در حال توسعه یک سرویس پست صوتی جدید برای این دستیار همه کاره میباشد.ظاهرا با افزوده شدن چنین سرویسی به سیری ،این دستیار توانایی این را پیدا میکند تا تماس های شما را پاسخ دهد و همچنین  برای اینکه شما از مفهوم آن باخبر شوید در حافظه دستگاه ذخیره مینماید.

یکی از قابلیت هایی که این پست صوتی به سیری اضافه میکند باعث این میشود که وقتی دستگاه خود را به سمت چپ میکشید، میتوانید آن پیام ذخیره شده را به شکل متن بر روی صفحه آیفون خود مشاهده کنید.

سرویس جدید اپل ظاهرا آیکلاد پست صوتی نام خواهد گرفت . البته این سرویس به این زودی ها هم در دسترس نخواهد بود و آن را در کنار عرضه ای او اس ۹ در سیری مشاهده نخواهیم کرد. احتمالا برای بهره بردن از این سرویس باید تا عرضه ای آو اس ۱۰ صبر کنیم. در این گزارش عنوان شده که این سرویس در سال ۲۰۱۶ معرفی نخواهد شد.

به نظر میرسد که سرویس جدید اپل بسیار کار آمد خواهد بود. به این وسیله بسیار زیاد در وقت صرفه جویی خواهید کرد و به جایی اینکه مجبور به گوشی دادن یک پست صوتی باشید میتوانید آن را به شکل متن بر روی صفحه نمایش آیفون خود داشته باشید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.