IOS 9.3.1 با رفع نواقص نسخه ی قبلی در دسترس کاربران قرار گرفت

0
IOS 9.3.1 منتشر شد

همانگونه که پیشتر به خاطرتان رساندیم مشکلات عجیبی در IOS 9.3 وجود داشت که بیشتر آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس را هدف رفته بود و کاربران این گوشی ها را کلافه کرده بود به طوری که برخی از کاربران پس از دریافت این به روز رسانی با مشکلاتی از قبیل کار نکردن لینک نرم افزارها در سافاری ، مشکلات و هنگ کردن نرم افزار Mail ، فریز کردن در نرم افزار نوت و Messages و…. رو به رو شده بودند و با اینکه بیشتر قربانیان این مشکلات نرم افزاری کاربران آیفون های ۶ اس و نیز ۶ اس پلاس بودند گزارشاتی نیز از وجود مشکلات مذکور در دیگر آیفون ها و بعضا در نسخه هایی از آیپد ها  در فضای مجازی منتشر گردید.

امروز شرکت اپل به روز رسانی جدیدی را با نسخه ی ۹.۳.۱ آماده و روی سرور هایش آپلود کرده که حجم آن برای کاربرانی که به ورژن ۹.۳ آپدیت کرده بودند ۳۵.۳ مگابایت می باشد(کاربرانی که به ۹.۳ آپدیت نکرده اند احتمالا حجم حدودا ۳۰۰ مگابایتی را مشاهده خواهند نمود).

جالب است که آخرین محصولات اهالی کوپرتینو نیز به این آپدیت مجهز نیستند و اگر قصد خرید Iphone SE و یا Ipad Pro 9.7 را دارید باید بدانید که متاسفانه این محصولات به طور پیش فرض از IOS 9.3 استفاده می کنند و برای عدم برخورد با مشکلات نرم افزاری IOS 9.3 باید در اولین فرصت آن را به نسخه ی ۹.۳.۱ به روز رسانی نمایید ، اگر شما از آن دسته از کاربرانی هستید که با به روز رسانی به IOS 9.3 به مشکل خوردید هم اکنون می توانید دستگاه خود را به نسخه ی ۹.۳.۱ به روز رسانی نمایید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.