اپل قصد دارد نرم افزار های IOS را برای اندروید راه اندازی کند

0
اپل قصد دارد نرم افزار های IOS را برای اندروید راه اندازی کند

اپل در رابطه با راه اندازی نرم افزار های خود بر روی اندروید اعلام کرده است که قصد دارد برنامه ی Apple Music خود را بر روی پلتفرم اندروید به ارمغان بیاورد.در حال حاضر به نظر میرسد که اپل قصد راه اندازی نرم افزار های بیشتری هم برای این پلتفرم دارد.

اپل قصد دارد نرم افزار های IOS را برای اندروید راه اندازی کند

اخیرا اپل نشان داده است که میخواهد چند نفر را برای انتشار برنامه های بیشتر استخدام کند ، میتوانید آگهی را در بخش مربوط به استخدام در زیر ببینید.

” ما به دنبال مهندسانی هستیم تا به ما در زمینه ارائه محصولات شگفت انگیز جدید بر روی پلتفرم اندروید  کمک کنند “

همانطور که دیدید هنوز هیچ جزئیاتی در مورد اینکه اپل چه برنامه های کاربردی را ارائه خواهاد کرد موجود نیست. ما فقط از این اطلاع داریم که اپل قصد انجام چنین کاری را دارد. این عمل شاید به دلیل این بوده که اپل قصد دارد فروشگاه آیتونز خود را بر روی اندروید راه اندازی کند و همچنین برخی برنامه های اختصاصی دیگر مانند iMessage . قهرست برنامه هایی که اپل میتواند برای اندروید ارئه کند زیاد است.

به محض اینکه جزئیات بیشتر در مورد اینکه اپل دقیقا چه برنامه ای را بر روی پلتفرم اندروید ارائه خواهد کرد به دست ما رسید اطلاع خواهیم داد. احتمالا ایتونز اپل از اولین نرم افزار ها خواهد بود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.