برنامه اپل برای ساخت دو گوشی آیفون با صفحه نمایش بزرگتر

0

شاید سال آینده یکی از بهترین روزهای اپل باشد ، چون قرار است طبق گفته ی این شرکت دو گوشی جدید با صفحه نمایش بزرگتر با رزولوشن بالاتر روانه بازار ها شود که می تواند شوک بزرگی به گوشی های هوشمند وارد کند.

apple-wallpaper-logo

طبق گزارش روزنامه وال استریت ژورنال ، اپل در حال کار بر روی دو گوشی متفاوت با صفحه نمایش بزرگ است ، که یکی از گوشی ها صفحه نمایش ۴.۵ اینچی و دیگری صفحه ۵ اینچی دارد و این اتفاق قرار است در سال ۲۰۱۴ میلادی انجام شود.

هر دو گوشی که قرار است ساخته شود از فلز ساخته خواهند شد و برنامه ای برای خمیده بودن صفحه نمایش وجود ندارد. این تلفن های جدید هوشمند اپل مقدمات اولیه خود را انجام داده اند و حالا منتظر این هستند تا خط تولید برای ساخت این گوشی ها آماده شود.

چون شرکت اپل این گوشی های جدید را از فلزات خواهد ساخت ، پس گوشی هایی که قبلا از بدنه پلاستیکی ساخته شده بودند متوقف می شود ، همانند اتفاقی که سال گذشته در مورد گوشی آیفون ۵C افتاد. این اتفاق خیلی بد خواهد بود که شرکت اپل با تولید این دو گوشی ، تولید آیفون ۵C را متوقف کند ، گوشی که سال گذشته با رنگ های مختلف و خوش دستی و ارزان قیمتی وارد بازار شد.

Apple-event-96

صرف نظر از این که این گوشی های آیفون قرار است چگونه در کنار هم ردیف شوند ، اپل می خواهد با این کار به گوشی های اندرویدی حمله کند و کاربران این گوشی ها را به طرف خود جلب کند بطوری که در سال ۲۰۱۲ سایز گوشی های آیفون با تولید آیفون ۵ از ۳.۵ به ۴ اینچ ارتقا پیدا کرد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.