اپل واچ خود را شخصی سازی کنید و قبل از خرید آن را با شبیه ساز ببینید.

0
ویژگی جدید Apple Watch Gallery

گویا بازار ساعت های هوشمند آن طوری که اپل انتظار داشته از اپل واچ استقبال نکرده است و هم اکنون شرکت سیاست های جدید را در قبال این محصول نشان می دهد.

شرکت اپل با ایجاد تغییری در قسمت اپل واچ در وب سایت خود به کاربران این اجازه را می دهد تا با شخصی سازی اپل واچ ،محصولی را بخرند که از لحاظ رنگ و جنس بند و غیره تماما باب میل آن ها باشد و علاوه بر این کاربر می تواند قبل از سفارش اپل واچ آن را در شبیه ساز وب سایت مشاهده نمایند ، شرکت در وبسایت خود به این امکان جدید Apple Watch Gallery می گوید،گفتنی است که این امکان جدید کاملا به روز می باشد به طوری که بندهای جدیدی که اپل در رویداد اخیر خود معرفی کرد هم اکنون قابل شخصی سازی می باشند.

همانطور که در رویداد ۲۱ مارس اهالی کوپرتینو متوجه شدیم اپل قیمت پایه ی اپل واچ خود را ۵۰ دلار پایین تر آورده و هم اکنون شروع قیمت یک اپل واچ از مقدار ۲۹۹ دلاری می باشد، با توجه به این تغییر قیمت و نیز آمار ها مشخص می شود که اپل واچ پر فروش ترین ساعت هوشمند بازار نیست ولی از لحاظ رضایت مشتری در صدر ساعت های هوشمند موجود کلیه ی رقبا قرار دارد ، شرکت اپل می گوید که ۳۳ درصد از مشتریان اپل واچ حداقل ۱ بار در سال بند ساعت خود را تعویض می کنند و ویژگی جدید Apple Watch Gallery به آنان این امکان را می دهد که قبل از خرید بتوانند طرحی از اپل واچ خود با بند جدید را ببینند.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.