گوشی iPhone 6c 9 ، به همراه iPhone 6s و ۶s Plus عرضه می شود

0
گوشی iPhone 6c 9 ، به همراه iPhone 6s و 6s Plus عرضه می شود

گزارش جدیدی به دست ما رسیده که نشان می دهد که اپل موج جدیدی از آیفون هایش را در ماه سپتامبر وارد بازار خواهد کرد. آن طور که از شایعات بر می آید، این برند ماه آینده از گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus اپل، رو نمایی می کند. در گذشته چندین گزارش به این موضوع اشاره کرده بودند که کمپانی در حال کار روی یک مدل ۴ اینچی از آپفون است که با نام iPhone 6c وارد بازار خواهد شد. با این حال هیچ صحبتی از عرضه ی این محصول به میان نیامده است.

به نظر می رسد که iPhone 6s, 6s Plus و ۶c با هم عرضه خواهند شد.

حالا اگر حرف ایوان بلاس، کسی که این شایعات را منتشر کره است، را باور کنیم، گوشی کوچکتر iPhone 6c ماه آینده همراه با دو مدل دیگر وارد بازار خواهد شد. بلاس سابقه ی خوبی در انتشار جزئیات دقیق و درست راجع به محصولاتی که قرار است به زودی وارد بازار شوند، دارد بنابر این به نظر می رسد که این موضوع که کمپانی هر سه مدل خود را در یک مراسم معرفی خواهد کرد.
طبق گزارش صفحه نمایش گوشی های iPhone 6s و iPhone 6s Plus اپل به ترتیب ۴.۷ و ۵.۵ اینچ خواهد بود. با این حال اطلاعات زیادی از گوشی ۴ اینچی iPhone 6c در دسترس نیست. به نظر می رسد که این گوشی شباهت زیادی به گوشی iPhone 5c داشته باشد و بدنه ی آن نیز از جنس پلاستیک باشد. این گوشی یک سنسور اثر انگشت Touch ID، Apple Pay، چیپ ست A8 و باتری ۱۷۱۵ میلی آمپری خواهد داشت.
در بخشی از گزارشات آمده که اپل بازار های خارجی را برای گوشی iPhone 6c در نظر گرفته است. با این حال این موضوع هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.
اگر اطلاعات دیگری از این محصول منتشر شد، ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.